Wpis z mikrobloga

Jest #!$%@?, ale nadal nie tak źle jak na początku lat 2000.

Oto numer CD Action z 2002 roku. Koszt 18,50 zł przy pensji minimalnej 600 zł netto, czytaj 3,60 zł za godzinę. To tak jakby przy dzisiejszych wypłatach taki magazyn kosztował 60-70 zł. Tak drogie dzieci, wtedy koszt elektroniki czy gazet był ogromny.

#inflacja #pis #podatki #finanse #pieniadze #gry #cdaction #ceny
brednyk - Jest #!$%@?, ale nadal nie tak źle jak na początku lat 2000.

Oto numer C...

źródło: comment_1668935670w4U49sbFBnFYJ8yfLLsifZ.jpg

Pobierz
  • 37
@siemankooo: W ~2008 przeszedłem Crysis z dodatkiem mając średnią 13-16 klatek XD pamiętam że musiałem odciągać przeciwników od grupy i zabudowań żeby walczyć z nimi w środowisku w którym miałem więcej klatek XD FPSy były dla mnie kolejnym zasobem jak energia kombinezonu xd a że Crysis klatkowal "przewidywalnie" (więcej ludzi, więcej akcji) to była to niemal dodatkowa mechanika XD
Szmugler XD kojarzę go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ten dzban co namawiał do kupowania oryginałów, na które było stać jakiś mały promil społeczeństwa, plując w twarz pozostałej przeważającej reszcie
A teraz? stałe 60 fps i nagle w jednej sekundzie 59 i gracze "no nie da się grać tak klatkuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@siemankooo: Dla mnie na 165 hz monitorze nie da się grać poniżej 140 fpsów, bo zaczyna mi przeszkadzać inputlag i po prostu zaczyna szarpać.

Na 60 hz monitorze tak do 110 fpsów można grać, poniżej już