Wpis z mikrobloga

Może nie poprawiłam jeszcze poprzedniego, ale mirkowe uwagi były motywacją do drugiego podejścia.


Wypok bawi, wypok uczy, wypok nigdy nie utuczy. Dzięki za inspirancje Mirulki i jeśli macie jeszcze jakieś uwagi, #dawajnaring xd
@luk04330: @Prof_Sedes:

#pierdytarke

#tworczoscwlasna #art #digitalpainting #plakat #popart #sztuka #rozowepaski #zainteresowania #chwalesie #projektowanie #rysujzwykopem #malujzwykopem #rysunek #grafika
Ytarka - Może nie poprawiłam jeszcze poprzedniego, ale mirkowe uwagi były motywacją d...

źródło: comment_1668891734b9LavowIDlMhTsZzA4eBOh.jpg

Pobierz
  • 14
@Ytarka: Ta praca jest bardzo git, nie jest tak naćkane i ładnie się wszystko komponuje. Dobrze by mi się przy tym piło poranną kawę. Takie pobudzenie czuję jakieś.
Nie wiem czy to nie wpływ fotela ale żółty na pracy mógłby być bardziej w kanarka a nie banan jak teraz. :)
@Ytarka:

w mojej galerii te kolory są żywsze niż tu - nie wiem ocb.

trzeba pamiętać o tym, że każdy z nas widzi obrazy w internecie inaczej, bo mamy inne wyświetlacze o przeróżnych ustawieniach a to zmienia bardzo wiele.

Świetnie to słyszeć! Dzięki! Jesteś jakby ojcem chrzestnym tegoż xD kłaniam się nisko

Jest mi bardzo miło ()
@luk04330: Tak tak, ja wiem, ale mimo wszystko - to co dodałam w komentarzu już jest zgodne z tym co zrobiłam, a wpis wyblakł xD
Ale, #!$%@? to :D

Jest mi bardzo miło ()

Mi również! Feedback is a gift
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Eh bo ten impresjonizm to taki jest. Nikt go nie kuma, bo on w sumie nic nie przestawia, ale wypada się przy nim zatrzymać.

Za to surrealizm… surrealizm to najwspanialsza rzecz jaka spotkała ludzkość. Dzięki protoplastom tego nurtu, wiem, że nie jestem szalona, jeśli narysuje wiadro z nogami i rudą kitką. Super jest moc nie trzymać się żadnych zasad. Ale fakt. Sensu tam tez jak na lekarstwo - autorowi omskła
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Dzięki! Przepięknie opowiedziane, jeszcze pięknej wykonane.

Chciałabym umieć tak realistycznie malować, żeby moc przelać na papier to, co mam w tej swojej chorej głowie.
Moje umiejętności niestety ograniczają możliwości a czuje, ze te są nieograniczone. Pani smyrająca lekarstwem księżyc w nibyklatce to całkiem przyziemna sytuacja, w porównaniu do moich wizji rzeczy #!$%@?.
Boże, ześlij mi technikę a zrobię takie obrazy, ze sam Pratchett zmartwychwstanie i napisze do nich historie xD