Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarendze1r: mam problem, że reprę reprezentuje gość, który ma jakieś tam korzenie a w ojczystym języku ani słowa.

To tak jakby Podolski nagle nie mówił po niemiecku i wszystkie wywiady dla niemieckich dziennikarzy nawalał po polsku gdy był w reprze Niemiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Czarendze1r: nie. Mam problem z "farbowanymi lisami" co tylko szukały drugiej reprrezentacji, bo w "lepszej" nie mieli szans na powołanie.
Obraniaki, Olisadeby, Rokery Perejro, Boenische, Cashe - dla mnie to jeden i ten sam worek "farbowany lis".

Jeśli już farbowańców dopuszczamy to trzymajmy się tego, ze musi umieć po polsku coś więcej niż hymn i wywiady chociażby powinien po polsku udzielać.
Cash od dwóch lat "ciągle się uczy" i gówno z
@Jovynsorek: właśnie to jest case, który obstawiam - po mundialu wywalone w reprę i znowu powtórzymy sytuację z farbowańców z Euro. Jeżeli broni się sportowo to chyba powinien swoje "obietnice" zrealizować, Kolesia postawić mu termin, że do terminu X konfy po polsku - jak nie to dziękujemy za usługi.

Po prostu czekam na "a nie mówiłem?" jak Cash będzie miał wywalone jak Polanski gdy go Nawałka powołał a ten wolał klub