Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Pytanie do ekspertów.

Poniżej jakiej kwoty za wynajmem uznalibyście wynajem bardziej atrakcyjny od zakupu takiego samego mieszkania na kredyt?

Dla przykładu weźmy mieszkanie o wartości 500k i stałe ceny nieruchomości przez kolejne 5 lat (bo wiadomo, że teraz będą spadać XD)

Jaka kwota? Samo odstępne (bez czynszu i rachunków)

Dla uproszczenia obliczeń kredyt na 100% wartości do porównania wygląda aktualnie tak.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - Pytanie do ekspertów.

Poniżej jakiej kwoty za wynajmem uznalibyście wynaj...

źródło: comment_1668848942ZD4iJex3MfcScmYwCpYTQg.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stopy-kanadyjka: hahaha wklejsz mi ponownie screen z błędem wiedząc że jest błędny :) napisałem ci gdzie robisz błąd. To ty mi robisz obliczenia więc popraw. Nie potrafisz? Dla kogoś ze znajomością excela to powinna być sekunda XD
  • Odpowiedz
@pastibox: ok. Bardzo Dziękuję Ci za rozmowę. NIc nowego nie wnosisz. Twierdzisz, że jest błąd. A sam nie potrafisz pokazać własnych wyliczeń. Nie potrafisz wskazać błędu. I kapitulujesz w na wyzwania matematyczne.
Dobrej nocy Ci życzę
  • Odpowiedz
@stopy-kanadyjka: postanowiłem się poświęcić i to policzyć :P
Proszę po 5 latach odkładając 7500 na koncie oprocentowanym 8% mamy kwotę 532642zł :P
Jesteśmy do przodu względem kredytu o 32642 zł !!!!!!!!!!!!!
A więc mieszkanie nie musi stanieć abyśmy byli do przodu!! Mało tego może nawet zdrożeć o 6.5% i dopiero wtedy będziemy na 0.
Popraw proszę swój arkusz bo takie brednie rozpowszechniasz a potem ludzie podejmują błędne decyzje.
pastibox - @stopy-kanadyjka: postanowiłem się poświęcić i to policzyć :P
Proszę po 5...

źródło: comment_1668935402FnW9eW9ZtmP98mO0dykzIF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz