Wpis z mikrobloga

@reddin: (bez ataku)
Rzecz w tym, że nie ma w Polsce zrównoważonego działania, zrobią bus pas, zlikwidują miejsca parkingowego i udają że samochody nie istnieją. Proszę podaj mi miasto w Polsce w którym masz naprawdę mega zorganizowany parking buforowy gdzie parkujesz płacisz grosze i za to masz bilet na komunikację miejska dla siebie i pasażerów (przykład Stadion Ajaxu Amsterdam).
Czas który tracisz na dojazd do centrum jest równy szukaniu miejsca
  • Odpowiedz
@Massad: ale warto żebyś też zwrócil uwagę na to że wkład do budżetu jest o wiele większy
Podatki akcyzy zawarte w paliwach płynach itp

Zróbmy rynkowe ceny na parkingach nie mam z tym problemu ale wtedy komunikacja miejska też niech przestanie być dotowana a

Bilet 15zl za 15min przejazd brzmi
  • Odpowiedz
@Massad: ale warto żebyś też zwrócil uwagę na to że wkład do budżetu jest o wiele większy

Podatki akcyzy zawarte w paliwach płynach itp


@resetblow: Te podatki idą do budżetu centralnego, a nie do samorządów.

Zróbmy rynkowe ceny na parkingach nie mam z tym problemu ale wtedy komunikacja miejska też niech
  • Odpowiedz
@Massad: pełna zgoda komunikacja super ściśle centrum nie wyobrażam sobie bez, ale mnóstwo ludzi z jakiegoś powodu (nie przez widzi misie) wjeżdża do miasta i chciałyby te osoby przed ścisłym centrum zostawić samochód i moc dalej poruszać się pieszo lub komunikacją, ale brak jest alternatyw bo 8zl za godzinę parkingu 30 min szukania miejsca i do tego 5zl za 15min dla kierowcy i 3 pasażerów to żadna alternatywa
  • Odpowiedz
@DanielPlainview:

Ale to zaparkowali tak bo chcieli czy dlatego że nie było innych miejsc?
@bialyjakbialek to robi jakąś różnicę? Rozumiem, że jak mi konkubina nie da to mogę do ciebie wpaść? Nie to że chce tylko wiesz, innego miejsca nie będzie dla mojego pindola ;) nohomo
  • Odpowiedz
@reddin: u nas ludziom #!$%@?ło po calaku z jazdą samochodami. Mieszkam na dość dobrze ulokowanej gminnej miejscowości i nawet tutaj widzę jak sąsiedzi niektórzy na małe zakupy do sklepu oddalonego o 500m biorą auto, niektórzy u mnie w rodzinie jak słyszą że u mnie w domu dużo jeździ się rowerem załatwiać takie różne sprawy to patrzą ja na dziwaków, dziwnym zbiegiem okoliczności mają problemy z otyłością ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@reddin: w Gdyni kwik jest nie z powodu tworzenia buspasów, ale ze wzgledu na sposob ich tworzenia. Podobnie zreszta jak DDRow.
Wiadro farby i pora na CSa.
Jednoczesnie miasto od nowego roku obcina 15% kursow komunikacji miejskiej.
Logika level expert.
Komunikacja w trojmiescie jest kiepska. SKM czesto sie spoznia i to sporo, autobusy szczegolnie w Gdansku jezdza poza rozkladem. W Gdyni siatka polaczen jest slaba, choc autobusy sa raczej punktualne.
Patologię stworzyli nie kierowcy samochodow, tylko patodeweloperka do spolki z wlodarzami miast i
  • Odpowiedz
  • 1
@DanielPlainview dokladnie. Mam to samo u siebie. Nie postawisz slupkow to zaraz z trawnika zrobią sobie parking.straz miejska nic nie moze, tylko zrobia zdjecie i wezwanie na rozmowe. #!$%@? pradem. Niestety. słupkoza moze nie wyglada ale dopoki bedzie brak realnej kary za takie akcje to nic sie nie zmieni
  • Odpowiedz
Ale to zaparkowali tak bo chcieli czy dlatego że nie było innych miejsc?


@bialyjakbialek: może niech ktoś ci nasra na wycieraczkę pod drzwiami bo przecież nie było toalety w pobliżu. A potem jeszcze zbierzesz #!$%@? od innego że powinieneś dać także srającemu papier toaletowy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daftie123: ogólnie podejście jest ze centrum miasta tylko miejsca parkingowe dla mieszkańców centrum. Pozostali zostawić auto na obrzeżach i dojazd komunikacja. Taki jest trend
  • Odpowiedz