Wpis z mikrobloga

o tak, Norwegia


@s---k: To akurat był film z Danii. A to z Holandii na dole.

Ale zabrania ci ktoś żyć po swojemu według swoich przekonań? Żyj i daj żyć innym którzy mają w życiu więcej problemów do rozwiązania niż to czy jechać dzisiaj rowerem czy hulajnogą.


@Pit1337: Owszem, centralizowanie transportu na samochodach odbija się na wszystkich i odbija się czkawką. O tym w sumie jest ta dyskusja. Gdyby był
reddin - > o tak, Norwegia

@s---k: To akurat był film z Danii. A to z Holandii na ...
@reddin: Ponieważ odpisujesz pod tagiem krakow, to może uświadomię ci jak wygląda wprowadzanie zrównoważonego transportu w Krakowie. Likwidacja miejsc parkingowych na rzecz kompletnie pustych kontrapasów i ścieżek, które są poszatkowane tak, że nie da się z nich korzystać. Do tego złe samochody ale cięcia w zbiorkomie i zmienienie linii tak, że musisz się przesiadać jest średnio co 2 miesiące.
@Alinous: Odkryłeś, że urzędnicy to dzbany. Brawo. Otóż do tego trzeba specjalistów. https://streamable.com/itvdqm

to jest z Norwegii, rejestracje są norweskie, napisy norweskie.


@s---k: Ten z mostem i dziećmi jest w Danii, o tym pisałem.

Co do Holandii to nie skomentuję, wrzucasz filmik z jakiegoś małego miasteczka


@s---k: Chcesz mnie przekonać, że w większych miastach tylko samochód tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@reddin: Zapomniałem jeszcze dopisać, że jazda na glonojada nie jest niczym niespodziewanym w najbardziej popularnych liniach, a miasto ma w dupie wzmocnienia. Więc już widzę co by było gdyby z 20% kierowców spróbowało się przesiąść na zbiorkom :D
Ale to zaparkowali tak bo chcieli czy dlatego że nie było innych miejsc?


@bialyjakbialek:

Któryś raz to piszę:

Obok mnie jest chodnik i jest zakaz - nie można parkować. Ludzie parkują na zakazie i idą do sklepu, który jest obok tego chodnika. Między chodnikiem z zakazem a sklepem (do którego idą) są wolne miejsca parkingowe. Sytuacja, gdy nie ma miejsca parkingowego to jakiś wyjątek, a parkować przez godzinę można za darmo.