Wpis z mikrobloga

@alverini: Inną kwestią jest czy to jest coś skandalicznego, a inną przywiązywanie wielkiej wagi do słów do grającego sobie chłopa w Internecie. Mimo, iż Internet jest miejscem publicznym, to i tak jako środek komunikacji poniekąd rządzi się własnymi prawami. Kolejną rzeczą jest target. Skoro nie jesteś targetem, to nie oglądaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mainstreet33: a skąd pomysł że oglądam? Koleś dał szota, obejrzałem, persony znam. Wyciszenie z założenia "nie podoba się nie oglądaj" jest głupie. To są ludzie z ogromnymi zasiegami. Takie wypowiedzi prowadzą do tego, że później dzieciaki w szkole nie widzą nic złego wzajemnym obrazaniu siebie bo "hehe śmieszne wyzywać komuś matke". To są działania, które mają przełożenie na na moje życie i mojego dziecka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alverini: Masz dowody, czy idzd? Wpływ może i jakiś to ma, ale sądzę, że niewielki. Dzieciaki od zawsze się wyzywają, czy miewają głupie pomysły. Czasami są jedne są bardzo okropne wobec innych, i to moim zdaniem nie jest wina jakiegoś urywka z streama. A jeśli masz dziecko, to może warto zainteresować się, jakie treści konsumuje? Może to nie w dziecku, czy w oglądanej treści problem, a w środowisku? Przerzucanie głównej odpowiedzialności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mainstreet33: moje dziecko nie ogląda takich rzeczy w domu, idzie do szkoły gdzie mu wszyscy wyzywają matkę bo tak się nauczyli. Ograniczam mu treści ale i tak jest ofiarą takich patostremerow.

Proszę dowód w jaki sposób te patusy wpływają na dzieci
alverini - @mainstreet33: moje dziecko nie ogląda takich rzeczy w domu, idzie do szko...