Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Nusretin: przeczytałem ten wątek, z 210 na 90 czyli 120zl różnicy. Część z tego to musiał być zarobek. Więc pewnie strata to kilkadziesiąt do 100 zł. Ile tych zamówień mogło pójść zanim skończył się stock? 50? 100? Mówimy tutaj o stracie kilku tys. Czy to naprawdę jest taki dramat by robić sobie antyreklamę? Nie rozumiem tego, lepiej to po prostu przyjąć na klatę, #!$%@?ć/zwolnić odpowiedzialnego i mieć nauczkę na przyszłość. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@RGFK_PL: to już całkiem sporo, faktycznie.

@kierowcaautobusuofficial: inaczej operuje się kwotami kiedy obracasz i zarabiasz ich dużo. Dla Szaraka robiącego na etacie kilka k będzie bolało. Prowadząc biznes warty kilkaset tysięcy czy milionów utrata 10k nie boli tak bardzo. Równie dobrze mogłeś przeprowadzić nieudaną akcje marketingową.

Naturalnie lepiej mieć 10k niż nie mieć 10k bo to 20k. Jednak cyferki to nie wszystko w biznesie zawsze

U mnie w firmie #!$%@?
ja #!$%@?, typek chce zrobic to co kazdy przyzwoity czlowiek by zrobł ale potrzebuje do tego jeszcze fanfarów :P


@ROCKNROLLLA: ja #!$%@?, mialem nadzieje ze czegos nie rozumiem, ale to wykop, wiec juz nic mnie #!$%@? nie zdziwi ()