Wpis z mikrobloga

Doradźcie proszę, mam mały problem z kolanami.
W sobotę byłem potańczyć i trochę poskakać i na drugi dzień zaczęły mnie boleć kolana.

Nie mam żadnej opuchlizny, siniaka na kolanie, obrzęku.
Na drugi dzień po tej imprezie bolały mnie nawet jak siedziałem. Teraz już jedynie ogarniczona ruchomość. Nie jestem w stanie zgiąć jednego z kolan do samego końca (może bym mógł, ale zaczyna trochę boleć). I jest lekki ból przy dotyku na środku kolana pod rzepką.

Tak poza tym w miarę normalnie chodzę.

Wiem, że takie porady internetowe to trochę wróżenie z fusów xD Ale jest opcja, że to tylko jakieś naciągnięcie wiązadła?
Jest szansa, że za tydzień albo maks. dwa byłbym w stanie wrócić do robienie przysiadów?

Dziękuję! #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fizjoterapia #zdrowie #kalistenika
  • 9
@hetero_sapiens: No chyba tak. Jak się zregenerują, to coś muszę jeszcze dołożyć do planu dla zdrowia, oprócz przerzucania żelastwa.

@bbart: Właśnie mam taki pistolet do masażu, który kupiłem kiedyś przy okazji kontuzji bicepsów i ostatnio sobie masowałem plecy i przyłożyłem na chwilę też na uda i faktycznie jakoś napięcie w kolanie na chwilę malało. Dzięki tak zrobię
@Urban7735: szok dla organizmu po prostu.
Ja ostatnio pograłem trochę w kosza, to mnie kolejny tydzień tak przywodziciele bolały, że też myślałem, że się już przekręciłem xD Trzeba więcej ogólnorozwojowych ćwiczeń, aby takie rzeczy się nie zdarzały