Wpis z mikrobloga

Wypadłam z rynku matrymonialnego przeszło 3 lata temu. Jestem ciekawa jak się sytuacja zmieniła w tym czasie. Czy w ogóle coś się zmieniło? Mam koleżanki, które przez te 3 lata odpuściły sobie szukanie i ciągle są same, chyba powoli się z tym godzą. Dlaczego ludzie latami szukają drugiej połówki? Czy oczekiwania rózowych i niebieskich jakoś się zmieniły? Interesuje mnie zarówno perspektywa #rozowepaski jak i #niebieskiepaski
inb4 nie planuję zmiany gałęzi, czysta ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam takiego niebieskiego, że go pilnuję, bo ze świecą takich szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowypasek #niebieskipasek
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@girlsgowild: Mysle, ze szeroki wpływ social mediów (idealnych ludzi) i szukamy takich. Z drugiej strony, interakcje spadły między ludźmi (większość wiążę wśród znajomych). Co powoduje to, że nie widzimy ludzi o podobnym charakterze, inteligencji, czy statusu społecznego. Mówiąc kolokwialnie, nie ma ludzi bezpiecznych, czyli takich "bezpiecznych".
  • Odpowiedz
@girlsgowild: ależ proszę: roszczeniowe baby szukają portfela, którym rozsądni faceci szukający kogoś na stałe i do założenia rodziny nie chcą być. Nie generalizując, bazując na obserwacji otoczenia, znajomych, ludzi w pracy (w kuchni idzie się sporo rzeczy dowiedzieć choćby nie chcąc) - idealizm kreowany na fb, insta czy w serialach/filmach tylko pogłębia przepaść, młoda nastolatka zostaje przytłoczona idealnością fotoszopa i filtrów wypływającą z insta, reklam, okładek, głupich grup dla naiwnych
  • Odpowiedz