Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Hejo! ʕʔ
Tutaj znowu ja, (wracam z regularnością).
Dzisiaj przedstawiam wam pluszowego Snorlaxa, na zamówienie mirabelki. Moim zdaniem wyszedł całkiem uroczo, wiadomo nie jest idealny, ale i tak mi się podoba. () Kolory w rzeczywistości są trochę jaśniejsze, ale niestety słabe źródło światła. :)

(Mój snorlax jest mieszanką różnych wzorów).

Więcej zdjęć w komentarzu.

#pokemon #snorlax #szydelkowanie #szydelkujzwykopem #diy #rekodzielo #zrobtosam
Meliska1 - Hejo! ʕ•ᴥ•ʔ
Tutaj znowu ja, (wracam z regularnością). 
Dzisiaj przedstawia...

źródło: comment_1668350788FRftv2pwTKK20oZxiL2Wru.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Straznik_Kalorii: Obecnie tylko na terenie Niemiec, chyba że ktoś zapłaci 15 euro za dostawę do Polski, w co wątpię. Ale będę zbierać zamówienia jak zaplanuje urlop do Polski, wtedy wyśle pluszaki jak będę w Polsce ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: Hej, jasne że tak, tylko czy jest konkretny termin na jaki są ci potrzebne? Bo muszę najpierw ogarnąć sprawy związane z mieszkaniem () Jak coś to zapraszam na priv :)
  • Odpowiedz
@Meliska1: Moja różowa chciała zacząć w szydełkowanie (nie wiem co ją napadło XD). Są jakieś polecane strony/fora/yt, na którym można podłapać trochę wiedzy od czego zacząć, co kupić na start - żeby nie wydać dużo kasy, bo może jej się w ogóle to nie spodoba ;v
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kenshin985:Hejo, jeśli chodzi o fora to żadnych nie znam niestety, ale jeśli chodzi o tutoriale to polecam kanał na YT: Sylwiaamigurumi, dziewczyna fajne wszystko tłumaczy od podstaw, jak zacząć, i co jest potrzebne do szydełkowania. Są tam też tutoriale na łatwiejsze małe maskotki, żeby podłapać o co chodzi, bo od czegoś trzeba zacząć. Jeśli różowa podłapie już podstawowe "skróty" tych wszystkich nazw we wzorach, to polecam stronę amigurumi.com można tam
  • Odpowiedz