Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli nie masz znajonych i dziewczyny kiedy skończyłeś studia, to już praktycznie jest dla ciebie koniec i nie jest to wymyślanie jakis bzdur, a brutalna prawda i pojedyńcze przypadki tego nie zmienią.

Podobam sie sobie, jesten dość wysoki i od jakiegoś czasu dobrze zbudowany, zawsze mialem powodzenie wśród dziewczyn, od podstawówki po studia, więc muszę być chociaż w jakimś stopniu przystojny. Wszystkie zlewalem. Wyjścia ze znajonymi? Też wszystkie zlewalem i przez to wszystko obecnie jestem sam jak palec. Nie mogę sobie tego wybaczyć jakim debilem byłem. Po studiach nie da się już praktycznie poznać wartościowego i prawdziwego przyjaciela, czy drugą połówkę. Najlepsze dziewczyny juz dawno pozajmowane, zostały albo jakieś po przejściach, z problemami czy takie jak ja, co na wlasne życzenie są same i kompletnie zaprzepaściły młodość. Ja oczywiście sie nie dziwię i rozumiem, że wartościowe kobiety czy faceci są już pozajmowani, bo to normalna sprawa, ale gdzie szukać takich ludzi jak Ja? Którzy sami sobie są winni takiemu stanowi i temu jak wygląda nasze aktualne życie towarzyskie?

Grupy zainteresowań na internecie? Jakieś aktywności na żywo? I co? I nic, nikogo tam nie poznałem. Tyle z takiego typowego gadania.

Podam wam przykład, przez silownie poznalem mase ludzi, moge nazwać ich znajonymi bo jak sie spotkamy gdzieś na mieście, to się witamy, a na silowni często rozmawiamy, ale to nie są PRZYJACIELE, aby wyjść gdzieś z nini, czy tym bardziej szczerze porozmawiać. Po prostuzeykli znajomi.

Gdybym miał przyjaciół, bylaby szansa poznać znajomych swoich przyjaciół na różnych np. imprezach i by się może wchodzilo w nowe kontakty. Tak robi większość ludzi.

2 lata temu, znajoma której dalem kosza na studiach, chciala mnie zapoznac ze swoimi koleżankami. Znowu jak idiota to zaprzepaścilem z własnej głupoty.

Nie mogę się pogodzic, że to już koniec. 25 lat, a ja właśnie przegralem swoje życie towarzyskie i niestety chyba i miłosne.

Znacie jakieś portale, nie wiem serwery discord, gdzie takie osoby samotne jak Ja, mogą się spotkać? Tinder, badoo odpada już z gory mowię. Dla mnie to są aplikacje dla ludzi bardzo towarzyskich i odważnych i nie oszukujmy się, tam bardzo dużo osób szuka tylko szybkiego seksu.

#randkujzwykopem #zwiazki #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636e6e38007ab8c1ec17c9dd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
SzklanaŻyrafa: Eh, doskonale Cię rozumiem. Mam podobnie, tyle że je różowa i level 27. Od dzieciaka byłam nieśmiała, później w gimbazie zaczęły się problemy z samoakceptacją, było kilka osób które się ze mnie wyśmiewały, a ja nie potrafiłam się wybronić, zaczęłam się ciąć bo nie wytrzymywałam psychicznie. Zamykałam się w sobie coraz bardziej, a rodzice nic z tym nie robili, nawet cieszyli się, że siedzę w domu i nigdzie nie łażę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak to właśnie wygląda niestety, jak kończysz studia, a nie masz dziewczyny i znajomych to koniec. Czasami uda się znaleźć przypadkowo jakąś kobietę, która akurat szuka stabilizacji i tobie też pewnie się uda, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że miłości nie będzie, tylko związek z rozsądku.
Podczas gdy taki przegryw w czasie studiów płakał z samotności, to jego dziewczyna/żona właśnie sobie imprezowała z chadami.