Wpis z mikrobloga

Moja amiga wróciła do mnie ze starego domu po przeprowadce. <3

Jest komp
Jest czytniki dyskietek
Stacja CD oraz ta wkładka też jest
Monitor niestety szary zamiast czarnego ale jest.
Klawiatura oryginalna jest myszka też

Brakuje pilota, ale widziałem parę sztuk po 300-700zl chodziło po Allegro

Na eBay komplet za 7k chodzi ale swojego cuda nie sprzedam.

Oj będzie granie mam SimCity i scorchera na CD

#amiga #commodore
Quassar - Moja amiga wróciła do mnie ze starego domu po przeprowadce. <3

Jest komp...

źródło: comment_1668173471p4dMU3klUKQA2oF6B0ku0a.jpg

Pobierz
  • 32
@sierpien22 @kendziu666
Jasne że ma bo nawet na tym kompie kiedyś nieliczni mieli okazję pracować w biurze nawet ma drukarkę igłową więc edytor graficzy i tekstowy jest no bo trzeba mieć co wydrukować

Mam jeszcze stare dane i faktury typa na dyskietce kiedy prowadził działalność, księgowość na tym sprzęcie... Z moim ojcem..
@sierpien22: był ale to były czasy PRL-u i zamiast stać obok konsol i komputerów stał na wystawię obok wysokiej klasy sprzętu audio..
W ogólne to było coś takiego o czym sami sprzedawcy niewiedzieli do końca co sprzedawali bo możliwości sprzętu prześcigały tamte czasy przez jeszcze wiele lat do przodu ile kosztował wtedy nie wiem trza by jakiś film dokumentalny znaleźć, ja jestem rocznik 89 i w wieku 6-8 lat grałem na
@QoTheGreat: ogólnie chce go skompletować do końca może uda mi się jeszcze drukarkę starą do niego kupić

Wiem że ma wolne sloty w płycie głównej dowiem się co tam można wsadzić i też dokupie bo nawet z tyłu jest zaślepka expansion widać na fotce powyżej.
Jeśli jest możliwość dokupienia płytki pci co daję gniazdo USB to czemu nie
@Quassar: 91 to już było po okrągłym stole, więc z tym PRL to tak ostrożnie :)
Ja tam jestem o 2 dekady za Tobą, dla mnie konsola z tamtych czasów to takie proste "przystawki" do tv :)
Za to sprzęt audio "wysokiej klasy PRL" to były odrzuty z eksportu. Bo tak, Unitra robiła i modele dla zachodu, a co odrzucili na kontroli jakości trafiało do nas z powrotem. Stąd między innymi