Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

Widzę, że zestawiacie ze sobą tutaj najjaśniejsze kobiece gwiazdy programu. Śledzę od początku i moim zdaniem Chyngis Han i Jamnikara nie startują do Igi. Maja jakieś tam wspolne cechy np. pozytywnie zakręcone wariarki hehe, choroby, pieski, no ale
1. Mongolica - Kasia była po prostu niezdecydowaną nudziarą. Bez zainteresowań, mialo sie ochotę dać jej kopa w dupe, bo strasznie irytujące bylo jej wysokie mniemanie o sobie. Kobieta mocno niewyględna. Żal chłopa.
Dochodzi dziwna relacja z mamusią
2. Jamnikara - Poczatek wlasciwie taki sam chyba jednak troche bardziej inteligentra i obyta. Boli to, ze jest fałszywa. Nie mowi BHPowcowi o co jej własciwie chodzi. P------i, ze on jest zakochany ( bo chyba by bardzo chciała) jak chłop.sie po prostu stara i nie chce sie kłócić o byle bzdury. Przeczy sama sobie, mocno widoczne niezdiagnozowane problemy poza jajnikowe
3. Igunia pasje i zainteresowania- są. Tym razem nie nudziara. Jest w stanie zapewnić Ci rozrywki. Awantury o nic, nagrywanie, prześladowanie xD
Po prosru wariatka

Także sama sie sobie dziwię bo babsko odpychające ale Mongolica> Modeliniara> Igunia

A w mom rankingu ostatecznie wygrywa.... NATALKA Z WEJHEROWA MOI KOCHANI. PIERWSZY SEZON SIĘ KŁANIA. Prawidziwa artystka minęło tyle lat a na nadal pamietam jak.mówi " jestem heterą".
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaNicTo: dla mnie też jedną z największych artystek jest Natalia. Moim zdaniem była całkowicie bezduszna, Jacek jest jaki jest, chyba mało kto go polubił, ale Natalia chyba zgotowała mu jakąś traumę na całe zycie. Cisnęła mu o takich sprawach typu własne mieszkanie, zarobki itp, wydaje mi się, że dla mężczyzn to takie sprawy, które wchodzą na psychę. Z resztą Jacek chyba do tej pory to przeżywa, wrzucając zdjęcia swojego mieszkania
  • Odpowiedz
@NaNicTo: no ja się nie zgodzę . Mongolica owszem, ale Igunia to stalkowanie, prześladowanie ja myślę, że mąż jej coś obiecywał, może nawet s--s był. Ich kłótnie były dziwne niewiadomo o co... Zabujała się . Jamnikara to ma dopiero predyspozycje na stalkerke, program się jeszcze nie skonczyl, więc zobaczymy(⁠⁠). Natalia to tak wykastrowała Jacka tymi gadkami o mieszkaniu i zarobkach, pusta prymitywna lala w
  • Odpowiedz
@bulba1605: dzięki, że wracasz do Natalii, mój głos o niej w wątku z ankietą przepadł. Niestety nie pamiętam aż tak dużo z 1 sezonu, ale mam wrażenie, że ona mocno dojebywała Jackowi ad personam. A Iga/Jamnikara/Kasia to głównie siebie przedstawiają w złym świetle. Ja nie widzę, żeby one robiły tym facetom jakąś wielką krzywdę (no był w Warszawie, ale nie był na Starówce - straszne).
Natalia była do tego atrakcyjna
  • Odpowiedz