Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Latarenko: No tak, ale na wolne mozna isc. W Nowym Jorku masz nawet zapewnione 5 dni sick days ktore pracodawca musi ci zaplacic po 6 miesiacach( nawet jak robisz na czarno) tak, ze nie do konca tak to wszystko wyglada. Poza tym, to mam wrazenie, ze taki niewolniczy kierat, to sobie korpoludki załatwiły pracujac w korporacjach. A prywatnie, to znam bardzo bardzo wiele przypadkow, gdzie pracodawca placił pracownikom ( takim ktorzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dentka7:a wiesz co z tym chodzeniem na L4 to miałem dokładnie to samo w mojej pierwszej pracy + kolegom nie pasowało, że tyle na L4 chodzę i #!$%@? mnie do szefowej
Ojejku, stare baby są na tyle głupie, żeby nie zrozumieć że świat się zmienia i nie trzeba już być niewolnikiem januszexu. Współczujcie im i nie śmiejcie się!

A ja mam ich w piździe, będe się śmiał i wytykał palcem to #!$%@? myślenie, bo taka stara baba nie dość, że jest na tyle głupia że nie potrafi zrozumieć że świat się zmienia, jednocześnie chłonie papke z tvp i głosuje na pis.

Moi dziadkowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karix98: teść boi się wziąć wolne bo ma bardzo ważną i odpowiedzialną pracę ... Kierowca autobusu miejskiego i boi się że wysługi nie dostanie 2 lata do emerytury :]

Teściowa następna ma bardzo ważną i odpowiedzialną pracę robi fuzje za grube miliony $ i € nie może zostawić koleżanki samej na jednej zmianie przecież !!! ... Pracuje na basenie wydaje kluczyki (ʘʘ)

Mój ojciec po 25 latach
#!$%@?


@karix98: i dlatego #!$%@? dzidę za granicę, do kraju gdzie chorobowe bierze się na gębę a nie swistki od wielmożnego doktora. Biorę chorobowe regularnie, przynajmniej raz na kwartał, żeby odpocząć, pooglądać seriale, pospać do południa i popierdziec w fotel. Nikt normalny przecież nie weźmie na to urlopu.