Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

drugim tygodniu zatrudnienia wziąłem L4 z powodu #!$%@? anginy. "Ale dopiero się zatrudniles i już L4, to źle wygląda" - a co mam iść z gorączką bo głupi


@Lasic: A najśmieszniejsze, że L4 przysługuje dopiero po miesiącu pracy.
@Dentka7: Dokładnie... To ten sam sort ludzi co narzekają, że jako singiel-przeciętniak nie da się w tym kraju godnie żyć - a kiedy niby to się dało?

Braki w najbliższej czasowo wiedzy historycznej są porażające a są na wyciągnięcie ręki, oni w ogóle rozmawiają z rodziną? Najwyższy czas sobie uświadomić, że ostatnie 10 lat tak szybko nie wróci o ile wcale...
Śmieją się, że "byle robota była, pieniądz nieważny" a u
@dziekujemyzapraszamyponownie: to rodzi patologie takie, że w januszeksach ludzie chodzą do pracy chorzy by nie stracić tych 'premii' za brak absencji, zarażając przy tym innych, w efekcie czego zamiast 1 osoby na zwolnieniu (dajmy na to angina czy inne zaraźliwe #!$%@?), to w efekcie jest 10 na zwolnieniu bo ich porozkłada.
@Lasic: e tam starsze pokolenie. moja eks wpadła w panikę jak raz dostałem 2 tygodnie zwolnienia z powodu przemęczenia i wypalenia. zaraz Cię zwolnią, jak to wygląda, i co tak będziesz siedział i się #!$%@?ł dwa tygodnie... bla bla bla
@inflacja_biedaku: W sumie masz rację z tym L4. Niech dadzą dodatkowe 7 dni uropu do wykorzystania na chorobę, a jak chory nie będziesz to masz do wykorzystania jako zwykły urlop na rok następny. Była by to zachętą żeby dbać o sobie. Dlaczego ludzie którzy o siebie dbają mają więcej pracować?