Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lasic: klasyka. Pamiętam jak do mnie zadzwoniła kiedyś jedna moja pracowniczka z pytaniem, czy jak weźmie zwolnienie od lekarza na tydzień to jej przedłużę umowę (było to na obrazie próbnym).

@Heady1991: to jeszcze nic, mój wąsacz ojciec budzi mnie w pierwszym tygodniu pracy w niedziele i drze się na mnie że ja smacznie śpi jak zakład pracuje. Powiedziałem mu że wolne a on do mnie że powinienem się wykazać w pierwszych dniach pracy
@karix98: co się dziwić. Pracowałem w zakładzie, gdzie kadra kierownicza była w wieku 34 lat i bardzo nieprzychylnie patrzyła na wszystkie L4. Jak ktoś dostał covid, to zaproponowali, żeby pracowali zdalnie z domu full etat a firma dorzuci brakujące 20% pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FaterAnona: bardziej chodzilo o dzikie lata 90te, gdzie bezrobocie roslo w gwaltownym tempie, bo zaczeto robic porzadek z nierentownymi zakladami, ktore byly sztucznie utrzymywane przez system komunistyczny mimo strat, jakie generowaly poprzez maly zbyt na towary produkowane przez nie, czy nadmierne etaty "byle bezrobocia by nie bylo" typu "czy sie stoi, czy sie lezy, 2000 sie nalezy". A ze nie mozna bylo zwolnic pracownika ot tak, to szukali hakow, i mogli