Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na listę i wiem jakich składników brakuje i co muszę kupić
Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...

źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0 masz nerwice?

@Solitary_Man: nie :)

@Ar_0: Fajna opcja, podeślij plik excel z ciekawości :D może użyję u siebie

@pompastic: zwykła tabela w arkuszu, 5 minut roboty :). Teraz niestety nie mam jak podesłać

@Ar_0: witamy po neuroróżnorodnej stronie życia, nazywam się oszty i będę twoim przewodnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@oszty: jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiał skorzystać xD

@
  • Odpowiedz
@Noniusz: można zapytać jakie miałeś (masz) objawy?


@Ar_0: przede wszystkim nieumiejętność nawiązywania relacji z ludźmi. Problemy z rozpoznawaniem emocji i intencji ludzi, w tym własnych emocji (chociaż po latach terapii idzie mi na pewno dużo lepiej niż kiedyś). Zupełnie nie umiem w smalltalki, mam problem z podtrzymaniem rozmowy, jeśli nie jest na temat zgodny z moimi zainteresowaniami. Do tego mała elastyczność (zmiany planów itp.), brak spontaniczności. Nadwrażliwość na bodźce -
  • Odpowiedz
@Ar_0: Zrób sobie taką opcję. Wpada ktoś do Ciebie, nagle światło mryga na czerwono i sygnał alarmu, pada pytanie, co się dzieje Ar_0, musztarda mi się przeterminowała, zajebiste:D
  • Odpowiedz
@Noniusz: ciekawe rzeczy w sumie bo ja na spektrum tez jestem i troche mam #!$%@? na punkcie tabelekXDD do wszystkiego zawsze robie tabelki i zawsze rozkminiam czy moge coś zautomatyzować albo usprawnić
  • Odpowiedz
zawsze rozkminiam czy moge coś zautomatyzować albo usprawnić


@chilipvlmer: rel

Kiedyś miałem pomysły żeby nawet inwentaryzować różne rzeczy, które mam w domu, żeby później nie szukać. Ale w końcu doszedłem do wniosku, że więcej czasu na to stracę niż zyskam xd
  • Odpowiedz
@Noniusz: ja mam o tyle farta że udało mi sie znaleźć robotę w ktorej moge wykorzystywać mojego #!$%@? na tym punkcie bo zajmuje się automatyzacją różnych raportów wiec czuje sie spelniony w tej kwestii xD
  • Odpowiedz
@Ar_0: lista pomaga ale to byś musiał edytować 5 razy dziennie żeby działało XD musiałabym to mieć na telefonie za każdym razem jakbym chciała czegoś użyć.
  • Odpowiedz