Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na listę i wiem jakich składników brakuje i co muszę kupić
Pobierz Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...
źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg
  • 159
@Ar_0: Spoko pomysł na apke, jeszcze tylko jakieś powiadomienia o zbliżającym się końcu terminu któregoś z produktów i można na tym nieźle zarobić ( ͡ ͜ʖ ͡)
Sam często przegapię, że coś już powinno leżeć w koszu a taka aplikacja może pozwoliłaby ograniczyć ilość wyrzucanego jedzenia, propsuje!
@Ar_0: brzmi autystycznie, ale zajebiscie jakby wyprodukowano lodówki gdzie jak wkładasz produkt to masz potem ich liste na smartfonie z datą przydatność i przykładowymi przepisami z produktów które masz już kupione
@Ar_0: ale szacun, chciałbym mieć taką babkę. Mi też znajomi mówili, że jestem nienormalny jak wysłałem im diagram z wydatkami wszystkimi z wyjazdu. A to przecież fajne, nie dosyć, że ładnie wygląda to jeszcze można szybko zobaczyć na co się wydało za dużo, gdzie przyciąć, gdzie dodać w przyszłości. Nie kumam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: Ocet masz w kategorii 'przyprawy' czy 'środki czystości'?

@Mortas: ocet, sól, pieprz, Maggi i jeszcze parę innych nie ma. Te po prostu jak się kończą to dopisuję do listy zakupów (tak, też taką mam) :)
@moll: nie krytykowałem twojego sposobu organizacji. Bardziej mi chodziło o to, żeby nie mierzyć wszystkich swoją miarą, bo nie każdy chce i może sobie tak ogarnąć jak "ja robię". Co nie znaczy, że z tym jak robisz jest cokolwiek nie tak. Po prostu kwestia szerszego spojrzenia.
@szpongiel: właśnie Ty zmierzyłeś mnie swoją i to było dla Ciebie ok - bo po co marnować czas do zaglądania do szafki, jak mi się marzy taka apka i zarobienie na niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ar_0: niech zgadnę, lubisz pociągi?

@oszty: pociągi? Skąd taki wniosek? Zaciekawiłaś mnie bo fakt, lubię :). Do dzisiaj pamiętam jak jeszcze dziecięciem będąc (okolice 1-3 podstawówki) wujek maszynista pozwolił mi zasiąść "za sterami" towarowego w Gliwicach ()