Wpis z mikrobloga

Zaburzenia wzwodu, obniżenie popędu seksualnego i spadek aktywności seksualnej, ginekomastia, zaburzenia snu, pogorszenie sprawności intelektualnej, otyłość, zaburzenia metaboliczne, wahania nastroju i depresja, spadek energii... To cały ja.

Leczyłem się na depresję i nerwicę lękowa. Biorę lek Trittico CR 150, ataki paniki i niepokóju ustąpiły ale noce wciąż mam bezsenne + to co wymieniłem wyżej...

Od roku chodzę na siłownię żeby podnieść swoją samoocenę, więc postanowiłem ot tak zbadać swój testosteron i oto wyniki.

Niby w "normie" ale tej mocno dolnej... Mam 30 lat w pełni zdrowa + trenuje 4 razy ciężko siłowo więc gdybym przestał ćwiczyć to mój testosteron szorował by po dnie...

Endokrynolog będzie chciał mi pomóc ? Może stwierdzić że mieści się w normie i dowodzenia. Jak rozmawiać z lekarzem? Jak sobie pomóc...

#testosteron #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
#niebieskiepaski #rozowepaski #sex #zdrowie #endokrynologia #testoviron #psychiatria #depresja
Syncu - Zaburzenia wzwodu, obniżenie popędu seksualnego i spadek aktywności seksualne...

źródło: comment_166792995155PTUk9rzoOAkzuAcLGK1V.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Syncu: to nie jest żadna norma tylko idź do lekarza i niech ci da coś na podbicie albo kuracje zastępczą
Szkoda życia na taki testo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syncu: mam to samo. Ale w wieku 45 lat. Brałem Tritoco,ale rano byłem nieprzytomny. Mam teraz inny lek na noc. Mirtagen. Dobrze się śpi, ataki lęku i paniki mam mniejsze. Ale ja rano biorę Welbutrin jeszcze.
  • Odpowiedz
@Syncu: szukać lekarza, który nie oleje sprawy tylko wprowadzi leczenie. Są różni lekarze, jest beton, który myśli, że jak twoje serce bije i jesteś w stanie płacić podatki, to znaczy, ze nie potrzebujesz pomocy, ale są tez lekarze, którzy podchodzą do tematu poważnie.
  • Odpowiedz
@Syncu: Niedbór testosteronu jak nic. Idź do endokrynologa i powiedz mu to co napisałeś tutaj. Niech Ci zleci komplet badań pod kątem przyczyny tak niskiego testosteronu. Jak nie wyjdzie Ci wyraźna przyczyna to TRT. Weź tylko pod uwagę że płodność tracisz na TRT.
  • Odpowiedz
@Syncu: Wbrew temu co wszyscy tutaj napisali - możesz bardzo się zawieść po wejściu na TRT, bo widać, ze u Ciebie nie leży tylko test, ale problemy środowiskowe i jak wspomniałeś wysoki BF. Po wyeliminowaniu tych wszystkich elementów warto pomyśleć o TRT. SSRI, które brałeś albo bierzesz ze względu na depresje może mieć wpływ na wyniki testosteronu.

Zreszta wynika samego testa niewiele mówi. Zrób komplet badań hormonalnych.

Z takim wynikiem
  • Odpowiedz
@AVOIDME: @Syncu: i to trt jest raczej w jego przypadku zbędne. Tak jak piszesz leżą inne rzeczy które trzeba poprawic. A samo wejście na bombę nic mu nie da bo to nie jest magiczny poprawiacz humoru. Przy dawkach z trt nawet nie odczuje różnicy w samopoczuciu.
Po pierwsze dieta, leczenie pozostałych chorób, ćwicz dalej. Dodaj cardio kilka razy w tyg.!! nawet na rzecz treningu silowego.
A w międzyczasie
  • Odpowiedz