Wpis z mikrobloga

Mój wczorajszy wpis informujący o wciskaniu ulotek za uszczelki w drzwiach samochodów na parkingu we #wroclaw dostał przez ~16h ponad 1600 plusów.

Dzisiaj natomiast właściciel/właścicielka owej "działalności" zaczął straszyć kodeksem karnym wszystkich użytkowników, którzy zamieścili negatywną opinię w Google, a moderacja usunęła mój wpis jako "treści nieodpowiednie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W związku z tym uprzejmie proszę wszystkich czytających ten post mikroblogerów o zachowanie ciepłych wspomnień o całej sprawie, a także mojej skromnej osobie, oczekującej na smutnych panów w kominiarkach o 6 rano. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z życzeniem właściciela zawartym na poniższym komentarzu, proszę o pomoc, bo ja nie wiem co można zrobić z tą ulotką ¯\_(ツ)_/¯

teksty24.com.pl
twojtekst24@gmail.com
570 100 303

#afera #motoryzacja #samochody #polska #zalesie #gownowpis
monterwolter - Mój wczorajszy wpis informujący o wciskaniu ulotek za uszczelki w drzw...

źródło: comment_1667913000sUZphnVZJIvKX6gCEMd3NQ.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marsjanin2012: Rozumiem w latach 90, ale teraz w dobie internetu roznoszenie ulotek to jakaś parodia. Jeszcze jak targetem są studenci, którzy w większości jeśli szukają takich rzeczy to przez internet. No ale takie ulotki pewnie tańsze niż jakaś reklama na fb


@eugeniusz_geniusz: Reklama na fb jest bajecznie tania. Dobrze dobierając grupę docelową za stówkę możesz dojść do maaaaasy odbiorców i potencjalnych kupców. Za stówkę wynajmiesz studenta do rozmoszenia
  • Odpowiedz
@zajete1: moze byc, w sumie mam doswiadcznie glownie z AdWords gdzie szekle takei ze ... to myslalem ze FB podobnie kosi. Moze slowa kluczowe sa tu rozgrywajace i jeden ma tanio a inny drogo (np zlote sztabki jak chcesz reklamowac).
  • Odpowiedz
@Jechanka: oni kasuja nawet wpisy hanbiace kacapow mordujacych na ukrainie i niszczacych i tak biedne rejony. Np wpisy koorwy albo qrwy ruskie tez usuwaja. Totalnie uzasadnione bo inne slowa nie pasuja i trzeba dosadnie. Usuniete. Ten gosc nic tam nie pisal w pierwotnym wpisie szkalujacego, po za tym ze ktos mu uszkodzil drzwi i w sumie nie tylko jemu.
  • Odpowiedz
@monter_wolter: tak jak mowilem wczoraj. Zrobiłeś gównoafere, zamiast jak facet zadzwonić i wyjaśnić ze taka forma reklamy odrzuca. Tak nie masz wisu, a ulotki i tak pewnie beda wkladane "ostrym przedmiotem" XD
  • Odpowiedz