Wpis z mikrobloga

Mój wczorajszy wpis informujący o wciskaniu ulotek za uszczelki w drzwiach samochodów na parkingu we #wroclaw dostał przez ~16h ponad 1600 plusów.

Dzisiaj natomiast właściciel/właścicielka owej "działalności" zaczął straszyć kodeksem karnym wszystkich użytkowników, którzy zamieścili negatywną opinię w Google, a moderacja usunęła mój wpis jako "treści nieodpowiednie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W związku z tym uprzejmie proszę wszystkich czytających ten post mikroblogerów o zachowanie ciepłych wspomnień o całej sprawie, a także mojej skromnej osobie, oczekującej na smutnych panów w kominiarkach o 6 rano. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z życzeniem właściciela zawartym na poniższym komentarzu, proszę o pomoc, bo ja nie wiem co można zrobić z tą ulotką ¯\_(ツ)_/¯

teksty24.com.pl
twojtekst24@gmail.com
570 100 303

#afera #motoryzacja #samochody #polska #zalesie #gownowpis
monterwolter - Mój wczorajszy wpis informujący o wciskaniu ulotek za uszczelki w drzw...

źródło: comment_1667913000sUZphnVZJIvKX6gCEMd3NQ.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@monter_wolter: niech więcej robią hałasu wokół tej działalności - pewnie okaże się, że ktoś komuś kiedyś, za pieniądze, w zorganizowany sposób pisał prace licencjackie i magisterskie :D
  • Odpowiedz
@CandyToy: zrobisz jak chcesz, ale pamiętaj, że możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, bo to również jesteśmy oskarżani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: Rozumiem w latach 90, ale teraz w dobie internetu roznoszenie ulotek to jakaś parodia. Jeszcze jak targetem są studenci, którzy w większości jeśli szukają takich rzeczy to przez internet. No ale takie ulotki pewnie tańsze niż jakaś reklama na fb
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: reklamy w necie to tez ogromne przepalanie kasy na "se kliam" choc nawet nie potrzebuje uslugi. Pelno ulotek kupie to auto mam gdy parkuje w centrum na dluzej, wywalam. Podniesienie wycieraczki nikomu nie szkodzi. Wg mnie celowana dobrze ale sposob wykonania tragedia. Ciekawe jakie ma narzedzie by wbijac kartke nie uszkadzajac jej gdy lakier juz tak.
  • Odpowiedz