Wpis z mikrobloga

Gry z lat mniej więcej 1997-2002 mają imo najlepszą grafikę. Nie ma zbyt ciężkiej pikselozy jak w starych grach. Jednocześnie nie ma tak jaskrawych i kontrastowych kolorów jak w nowych grach, gdzie dodatkowo nadmiar ruchomych detali może rozpraszać.
Dla mnie tego typu grafiki są idealnie wyważone. :D

#niepopularnaopinia #gry #staregry #przemyslenia
Pobierz telegazeciarz - Gry z lat mniej więcej 1997-2002 mają imo najlepszą grafikę. Nie ma z...
źródło: comment_16679125329FsKUgMuebys2ynoxuejV3.jpg
  • 53
Jednocześnie nie ma tak jaskrawych i kontrastowych kolorów jak w nowych grach


@telegazeciarz: Graliśmy chyba w inne gry jeśli 1602 jest mniej jaskrawe i kontrastowe od 1800. Przecież właśnie gry z lat 9x były bardzo kolorowe i kontrastowe. Szczytem szarości grach były lata około geers of war gdzie paleta kolorów w grach wyglądała tak,

Anyway, od samego screena w głowie zaczeła mi grać ta muzyka :D, a w 1800 nawet
Pobierz Gorion103 - > Jednocześnie nie ma tak jaskrawych i kontrastowych kolorów jak w nowych...
źródło: comment_1667933734pHklAQ2InlQmCUVXWKX2KI.jpg
@terr0r_dr0ne: Szczerze mówiąc, to w 1602, 1503, 1404, 1800 game loop pozostaje w miarę zbliżony i każda z tych gier jest dobrym anno. Na szczęście nie robili w tej serii dziwnych odskoczni jak w aoe, heroes albo settlersach, a w miarę upływu czasu ulepszali QoL.

Baardzo dawno nie grałem w stare anno więc może moja pamięć jest spaczona i nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby polecanie komuś bez nostalgii i przyzwyczajonemu