Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co mężczyźni widzą w kobietach z #borderline ? No i też ogólnie toksycznych

Mój eks zawsze mówił, że one są takie i takie i nawet pokazywał mi co dziewczyna z borderem pisze do jego kumpla I jak jej "odwala".
Po naszym rozstaniu od razu po 3tyg wszedł w związek z dziewczyną z borderem, depresją, lękami i traumami - wiem, bo nawet zbierała pieniądze na swoje leczenie i na studia. Opowiadała swoją historię.

Fakt, że eks też mówił, że ma dwubiegunówkę, ale podobno nie potwierdzoną na 100%. Co by się zgadzało z perspektywy czasu.

Inny mój eks to samo. Spotykając się że mną nadal wzdychał do swojej eks, która co prawda borderem nie była, ale była toxic. Manipuowala, trzymała ich związek w zamknięciu, nie szanowała go i jego przyjaciół itd. A chlop zapatrzony jak w obrazek.

Gdzieś też mi się przewinęło, że faceci lubią "te emocje". Ja jestem po prostu zbyt spokojna i pewnie przez to nudna, niestety.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a01f2d32d13b4c411c43f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
1a6e1 9r33n: Nie wiem bo nie jestem w jakichkolwiek związkach i nigdy nie byłem. Co w sumie powinno sprawić,że nie napiszę,ale ja jednak mam już te 35 lat i trochę znajomości wzorców ludzkich zachowań.Więc niby wiedzieć nie powinienem - ALE:

Domyślam się,że albo chodzi o ratowanie wtedy jak jest faza z #depresja (nie,TO nie ten przypadek)

lub chodzi o tą fazę gdy osoby z borderem mają tą fazę hipomaniakalną
@Fifka23 każdy ma inne wymagania co do związku. Jeden chcę żony, a inny chcę mieć codzinnie seks analny. Jedne kobiety nadają sie na żonę i matkę, a inne będą nagrywać ruchanie i wrzucać na Snapa.
GłuchaKaczka: @Fifka23: w wielu związkach tego nie ma i nie będzie.
Np laska z zimnego chowu która nie ma ekspresji i nie okazuje uczuc nigdy Ci nie da namiastki tego co borderka na pierwszej randce.

To samo w łóżku czy życiu. Borderka jest jak nimfomanka z filmu. Od każdego zachodu slonca oczekuje jeszcze więcej. Cpie zycie, jest tu i teraz i to na całego.

Problem tylko taki ze chwilę jest
Czy bycie dobrym polega na tym, że się robi od razu bez zahamowań to co partner chce?


@Fifka23: bycie dobrym oznacza wykazywanie inicjatywy w łóżku, czasami przejęcie kontroli, zasugerowanie pozycji czy po prostu intensywność z jaką to robisz. Borderki po prostu się prują jakby ich życie od tego zależało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zimbi: Bo z takimi laskami, jeszcze jak mają 20-25 lat jest mega adrenalina i są otwarte na wszystko. Wspólne ćpanie? Pewnie, że tak. Seks w miejscu publicznym? Dawaj. Trójkąt? Jedziemy. A jednocześnie potrafią być mega miłe i opiekuńcze, ugotują ci obiad, pójdą na imprezę rodzinną itd.

Najwięcej emocji miałem z laską z borderem bo to po prostu było... szaleństwo? Chyba to dobre słowo. Oczywiście ja popełniłem błąd i się w pewnym