Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co mężczyźni widzą w kobietach z #borderline ? No i też ogólnie toksycznych

Mój eks zawsze mówił, że one są takie i takie i nawet pokazywał mi co dziewczyna z borderem pisze do jego kumpla I jak jej "odwala".
Po naszym rozstaniu od razu po 3tyg wszedł w związek z dziewczyną z borderem, depresją, lękami i traumami - wiem, bo nawet zbierała pieniądze na swoje leczenie i na studia. Opowiadała swoją historię.

Fakt, że eks też mówił, że ma dwubiegunówkę, ale podobno nie potwierdzoną na 100%. Co by się zgadzało z perspektywy czasu.

Inny mój eks to samo. Spotykając się że mną nadal wzdychał do swojej eks, która co prawda borderem nie była, ale była toxic. Manipuowala, trzymała ich związek w zamknięciu, nie szanowała go i jego przyjaciół itd. A chlop zapatrzony jak w obrazek.

Gdzieś też mi się przewinęło, że faceci lubią "te emocje". Ja jestem po prostu zbyt spokojna i pewnie przez to nudna, niestety.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a01f2d32d13b4c411c43f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
przecież to norma. A przynajmniej w moim świecie.


@Fifka23: dobrze dla ciebie i dla twojego faceta, ale raczej większość lasek jest dosyć pasywna i wstydliwa w łóżku (z mojego doświadczenia przynajmniej) i męczące jest po prostu kiedy musisz zawsze inicjować wszystko, ustawiać typiare jak kukłe w każdej pozycji czy jeszcze gorzej, mówić jej co ma zrobić XD dlatego takie szarlatanki w pościelli to odskoczna dobra dla wielu facetów...i tu dyskusja zatacza
@AnonimoweMirkoWyznania: borderline to ciagłe wyzwania, rozkminy, nigdy się taką dziewczyną nie znudzisz, będziesz ciągle aktywny i motywowany do pracy, ktorej sobie nigdy niewyobrażałes, taka kobieta to skarb. Zrobi z Ciebie człowieka Tytana i bohatera. Kazde tzipki uciekają orzed takimi kobietami, ale tylko prawdziwi bohater i mężczyzna dojrzewa w takim związku i dzięki takiej kobiecie zdobywa planety i kiut everesty swojego JA. Pozdro( ͡° ͜ʖ ͡°)