Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@7160: Po co? Poza paroma świrami o których czasem jest w mediach, nie słychać za dużo o rodzicach którzy małym dzieciom wpychają tak mocno swoje poglądy na temat LGBT. Natomiast wpajanie że jest jakaś bozia która podgląda Cię bez przerwy, która wtrąci Cię do piekła na niewyobrażalne i nieskończone męki za to że sobie walisz konia albo nie dasz na tacę jakiemuś pedofilowi w kościele, to wszystko i duuuużo dużo więcej
problem tutaj w Polsce


@JamKarzeu2: I poważnie nie rozumiesz globalizacji??? W wielu państwach za stwierdzenie, że są 2 płci możesz wyleciec ze szkoły. Czy jakiś dzieciak wyleciał ze szkoły za stwierdzenie, że bozia cie nie podgląda?
@JamKarzeu2 właśnie nie wiem bo nigdy z tymi radykałami od kościoła ani z tymi od lgbt się nie spotkałem mam wrażenie że większość tych tematów jest wymyślana i podgrzewana przez ludzi bo im się nudzi, a Polskę to chyba całą wzdłuż i wszerz zwiedziłem i ludzi z całego kraju poznałem.
A weź takie z LGBTQZDP zrób


@7160:
Prawica i Kościół: siłowo anektuje do swojej organizacji noworodki, które nie mają zadnej możliwości decyzji. Potem od 7 do 19 roku życia indoktrynuje dzieci i młodzież przez dwie lekcje3 tygodniowo.
Lewica: raz w roku zorganizuje marsz równości i tęczowy piątek na którym powie, żeby nie szkalowac ludzi za orientację seksualną.

"Centryści": no to jest literalnie to samo!
@ROCKNROLLLA Jeśli ktoś mówi że można mieć problemy za mówienie o 2 płciach, to albo jest z Choroszczy albo z Konfederacji. W jednym i drugim przypadku nie ma sensu dyskutować z takim odklejencem.
@Tymajster: Oprócz tego, zagubionym dzieciom z problemami rodzinnymi, wmawiają że mogą czuć się kotem i zmienić płeć. Rodzice nie mają nic do powiedzenia, bo 10-letnie dziecko ma pełne prawo łykać hormony, bo lekarz utwierdził je w przekonaniu, że może czuć się kimś innym niż jest. Co jak dziecko się rozmyśli? Wtedy będzie za późno i nikogo to nie będzie obchodzić. Popełni samobójstwo i problem z głowy. Ewentualnie wróci do psychologa, a