Wpis z mikrobloga

a ja nie popieram.dlaczego jakis karakan ma mi nakladac kolejny podatek, na cos co kupilem z opodatkowanych juz kilkakrotnie pieniedzy. to jest moja wlasnosc i moge z nia robic co chce. #!$%@? juz od tego ze obecne prawo stoi po stronie patusow ktorych nie mozna wyrzucic z mieszkania jak nie placa.


@borjaki: Sam pomysł podatku jest dobry ale wymaga to likwidacji tych chorych uprawnień dla nie płacących pasożytów. Wolałbym spalić chałupę
  • Odpowiedz
@borjaki: i uwazasz ze skarbowka cie za to nei dojedzie. no, takich cwaniakow to bedzie najlatwiej upolowac. stwierdz ci ze #!$%@? w #!$%@? na podatkach to ci #!$%@? 5 lat wstecz, wystarczy ze twoj szwagier nie bedzie tam mieszkal. A sasiedzi odpowiedza, rachunkow nie bedzie.
#!$%@?, przeciez za takie rzeczy to skarbowka #!$%@? ludzi lata temu (znany mi przykald gdzie pan rentier chcial zacwaniakowac i po roku mial wizyte ze skarbowki
  • Odpowiedz
@srgs: no to sobie siedzibe firmy tam przeniose , i dodam do dzialalnosci prowadzenie strefy coworkingowej. takze nie boj sie poradze sobie jak juz nie raz to mialo miejsce przy roznych pomyslach tej wladzy. natomiast zastanawia mnie jak mozna bronic komuszych zapedow Jarka. Chyba moga tak robic ludzie ktorzy nic swojego nie posiadaja i w zwiazku z tym jak przystalo na Polaka rodaka sasiad musi miec gorzej.
  • Odpowiedz
@borjaki: Sam pomysł podatku jest dobry ale wymaga to likwidacji tych chorych uprawnień dla nie płacących pasożytów. Wolałbym spalić chałupę niż wynająć ją patusom z bombelkami


@kobiaszu: zamiast spalenia masz jeszcze opcję sprzedaży lub płacania grzecznie podatku.
  • Odpowiedz
a ja nie popieram.dlaczego jakis karakan ma mi nakladac kolejny podatek, na cos co kupilem z opodatkowanych juz kilkakrotnie pieniedzy. to jest moja wlasnosc i moge z nia robic co chce.


@borjaki: No i wciąż możesz robić co chesz, tylko zapłacisz podatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do twojego mieszkania miasto doprowadza media i utrzymuje okoliczną infrastrukturę. Normalnie płacisz za to w podatku dochodowym, ale jak w mieszkaniu
  • Odpowiedz
@little_muffin: a może gdyby tak moc wyrzucić bez najmniejszego problemu kogoś kto nie płaci za wynajem? Myślę, że byłoby to prostsze, uczciwe, dużo mieszkań by się zwolniło i ceny by spadły, bo nie ponosi się ryzyka zajęcia mieszkania na wiele lat. No i żeby skarb państwa nie zbiedniał, no to każda umowa zgłoszona do US daje taki przywilej, jak nie zgłosiłeś, to się mecz z patologią. Wilk syty i owca cała.
  • Odpowiedz
Przypominam, że tylko w Warszawie wg danych ze Spisu Powszechnego jest 200k pustostanów. Trzaski będzie słychać na Andromedzie.


@mickpl: Przypominam, że powołując się na te gówno dane pokazuje się swoją głupotę. Według tych danych większość mieszkań nad morzem to pustostany. Dupę sobie można tym podetrzeć bo tylko do tego się nadaje ta metodologia typowo dobrana do sfałszowania danych pod polityków.
  • Odpowiedz