Wpis z mikrobloga

Źle interpretowali spis powszechny.
Jest różnica między pustostanem a brakiem stałego przebywania w mieszkaniu.
Dużo osób ma dom pod Warszawą a w mieście 2-3 mieszkania. Z mieszkań korzysta się sporadycznie, żeby mieć gdzie się zatrzymać na weekend, jedno o którym żona nie wie żeby można było odpocząć i jedno na spotkania ze znajomymi.
Niestety matołki myślą że to pustostany.
@mickpl: ale ja nie spekuluje. kupilem na poprzednim dolku bo byla okazja i trzymam dla dzieci ktore szybko rosna. wprawdze teraz akurat wynajmuje- ale to sa akurat osoby z polecenia i nie ma z nimi zadnego problemu. Ale bywo juz tak ze stalo puste.
A jak kaczor bedzie mial takie #!$%@? zapedy to wynajme fikcyjnie szwagrowi za 50zl mieszkanie i bedzie mogl ten komuszek mi naskoczyc. no chyba ze planuje jakies
@Reanef: no akurat ze ceny spadna to tez jestem takiego zdania. Moze nie w Warszawie w Centrum czy na Mokotowie ale na Bialolece czy Ursusie, nie widze przeszkod.
Sam jestem beneficjentem poprzedniego dolka gdzie pod koniec 2016r kupilem duze mieszkanie w Wawie po super cenie, stad tez mniejsze mam na wynajem. No ale przypomne tylko ze niektorzy 5 lat temu pisali ze 6,5k z metra w Wawie na Bemowie to za
A jak kaczor bedzie mial takie #!$%@? zapedy to wynajme fikcyjnie szwagrowi za 50zl mieszkanie i bedzie mogl ten komuszek mi naskoczyc.


@borjaki: ale wiesz, że to nie jest wycelowany w takich jak ty, tylko takich co mają więcej mieszkań. No i gwarantuje ci, że jak stawka (a więc podatek) nie będą zbliżone do rynkowych, to to nie zadziała.

na cos co kupilem z opodatkowanych juz kilkakrotnie pieniedzy. to jest moja