Wpis z mikrobloga

Jak znasz kolegów 20 lat a nowa partnerka ewidentnie źle na ciebie wpływa to jednak bym wziął trochę pod uwagę ich zdanie


@BornToDie69: Ale to tez różnica "nawyzywać na byłą partnerkę", a przedstawić sensowne argumenty dlaczego coś z nią nie tak. Poza tym świat nie jest czarno-biały. Koledzy mogą uważać, ze nowa partnerka źle wpływa na chłopa, bo np. ukróciła to, że codziennie chlał z kolegami i się staczał. Albo koleżanki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@BornToDie69: Zazdrosne, samotne kolezanki to najwiekszy rak dla kobiet, ktore sa w zwiazkach, a szczegolnie z przystojnymi mezczyznami. Zrobia wszystko, zeby taka dziewczyna zerwala ze swoim partnerem tylko dlatego, bo boli je niemilosiernie dupa i nawet swojej najlepszej kolezance potrafia zyczyc zle. Najlepiej zeby to wszystko jeblo w #!$%@?. Dlatego kobiety powinny sie wystrzegac sluchania swoich kolezanek w sprawach sercowych, bo praktycznie zawsze takie malpy sprowadza je na manowce.
Jaki to gnojek, niedojda, cham, ile to ma długów i u kogo i w ogóle problemy z erekcją albo małego.

A za tydzień się okazywało, ze znów są razem :)


@apee: gdy czytam takie rzeczy, mam wrażenie że żyję w jakimś odrębnym świecie.
@NieBendePrasowac: dorosłe :) Ja też jestem na tyle stary, żeby wiedzieć, że nie należy się ładować w takie sytuacje i najlepiej zbywac to milczeniem.
Może mają coś nierówno pod kopułą, ale ze strony faceta nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Taki dowód anegdotyczny ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BornToDie69: Zazdrosne, samotne kolezanki to najwiekszy rak dla kobiet, ktore sa w zwiazkach, a szczegolnie z przystojnymi mezczyznami. Zrobia wszystko, zeby taka dziewczyna zerwala ze swoim partnerem tylko dlatego, bo boli je niemilosiernie dupa i nawet swojej najlepszej kolezance potrafia zyczyc zle. Najlepiej zeby to wszystko jeblo w #!$%@?. Dlatego kobiety powinny sie wystrzegac sluchania swoich kolezanek w sprawach sercowych, bo praktycznie zawsze takie malpy sprowadza je na manowce.

@NielegalneKretowisko: