Wpis z mikrobloga

Zobaczyłem dziś artykuł: https://www.vice.com/en/article/y3vx8k/south-korea-incel-gender-wars-election-womens-rights
I powiem - wow, po prostu wow.

Przeczytałem ten artykuł bo czytam kiedyś o sytuacji w Korei Płd. mężczyzn i utkwiło mi w pamięci, że jest tam duża niechęć do ingerencji kobiet w politykę zagraniczną. Problem polega na tym, że młodzi mężczyźni muszą zrezygnować z karier/studiów żeby odbyć prawie dwuletnią służbę wojskową (18-21 miesięcy). O tym jakie dramaty jeszcze jakiś czas temu się tam odbywały powstał serial D.P. Zawsze jest też teoretyczne ryzyko, że kobiety zagłosują na kogoś kto obieca zakończenie podziału Korei i wyśle młodych mężczyzn na wojnę. To jest patologia, żeby kobiety mogły głosować za czymś na czym nie mogą stracić i pozwoli im się poświęcić życie mężczyzn.

Ten artykuł to propaganda jak żywcem wzięta z poziomu III Rzeszy. Kim są ci wkurzeni mizoginii? Kolesie którzy chcą żeby coś zrobić ze służbą wojskową i uprzywilejowaną sytuacją kobiet.

Czego chcą anty-feminiści? Żeby kobiety przestały ich poniżać i traktować jak potencjalnych przestępców. W wielu krajach - według mnie - jest to problem. Od pomysłów zakazu wychodzenia mężczyzn z domu wieczorem czy akcje w szkołach gdzie chłopcy musieli przepraszać za gwałty (których nie popełnili! Kazano im przepraszać za to, że faceci gwałcą gdzieś tam na świecie).

Podobno przedstawiciele tych ruchów dogadują się z kandydatami aby przepchnąć anty-feministyczną agendę? Jaką? Skąd wie o tym autorka? Nie wiadomo.

A czego chce najbardziej groźny kandydat wspierany przez anty-feministów według dotychczasowych założeń?

His policies range from pledging to abolish the Ministry of Gender Equality and Family, also known as the women’s ministry, to increasing penalties for people found to be falsely accusing others of sex crimes.


Wow, koleś chce skasować jedno majsterstwo działające na rzecz kobiet (ładna równość płci XD) i zrobić coś z fałszywymi oskarżeniami o gwałt. Niesamowity mizogin XD

Artykuł wspomina też o Park Geun-hye. Od 25 lutego 2013 do 10 marca 2017 była prezydentem Korei Południowej. Niestety musiała odejść bo się okazało, że wskaźniki defraudacji #!$%@?ło XD

Przecież tym feministkom już sprało mózgi do końca. Ja myślałem - jak widać błędnie - że mizoginia jest oparta o jakieś takie postulaty jak odebranie kobietom praw wyborczych, zakaz edukacji, mówienie na każdym kroku, że są gorsze. Otóż nie ... chcesz równouprawnienia kobiet i mężczyzn względem prawa? Jesteś mizoginem XD

Po tym artykule - który w sumie wyzywa mężczyzn chcących tylko równouprawnienia (nie ma tam żadnych postulatów dotyczących czegoś innego) od jakichś złych inceli widać w jakim kierunku zmierza feminizm. Każdego kto chce równości płci należy ośmieszyć, poprzyklejać mu różne łatki. Autorka traktuje tych ludzi jakby chcieli legalizacji gwałtów a w sumie najbardziej radykalna rzecz z tym związana to postulat karania fałszywych oskarżeń wobec mężczyzn. Wow ... ktoś nie chce być pomawiany i traktowany jak przestępca - wredny incel. Przecież nie można oczekiwać od kobiet, że będą uczciwe - literalny faszyzm według feministek XD

Ładnie się ruch feministyczny zmienił. One niczym się nie różnią od nazistów uważających, że jest pewna grupa osób która jest lepsza i powinna mieć większe przywileje od gorszych obywateli w społeczeństwie.

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
  • 10
@CyfrowyD: Jedyny problem jest taki, że mężczyźni przed tą dyskryminacją uciekają w ramiona skrajnej prawicy, która tak samo ich nienawidzi. Ten nowy prezydent specjalnie zaproponował takie populistyczne postulaty, które praktycznie nic mężczyznom nie pomogą, a kompletnie ignoruje prawdziwe problemy i nic w tych kwestiach nie proponuje. Dlatego podejrzewam, że niestety sytuacja mężczyzn się nie poprawi.
@CyfrowyD: Może i na propsie, ale ministerstwo to nie jest jakiś palący problem, a w fałszywych oskarżeniach problemem jest to, że wierzy się kobiecie na słowo, męczy się mężczyznę, może się go potem wypuści, a on i tak nie udowodni, że kobieta kłamała. Więc czy będą kary czy nie, dopóki nie zaczniemy respektować zasady domniemania niewinności to fałszywe oskarżenia będą na porządku dziennym.
@CyfrowyD: Dziwne, że jeszcze żaden spamer z neuropy nie przyszedł kwękać, że to literalnie umniejszanie kobietom, bycie ruską onucą czy inne standardowe ich wysrywy pod tematami dotyczącymi dyskryminacji mężczyzn.

Wow, koleś chce skasować jedno majsterstwo działające na rzecz kobiet (ładna równość płci XD) i zrobić coś z fałszywymi oskarżeniami o gwałt. Niesamowity mizogin XD

Przecież tym feministkom już sprało mózgi do końca. Ja myślałem - jak widać błędnie - że mizoginia