Wpis z mikrobloga

Szymon 28 Warszawa/Poznań

Zgłoszenie 3757c45c53fcbea5 z dnia 2022-11-05 20:44:28

Imię: Szymon
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa/Poznań

Kim jestem?
Raczej introwertyk, który powoli się otwiera, lubię rozmawiać oraz dyskutować. Jestem pozytywnie nastawiony do życia. Dyslektyk.

Wygląd
Około 182cm wzrostu, 85kg wagi. Szatyn krótkie włosy, aktualnie 10cm broda. Sportowa budowa ciała. Lubię się także elegancko ubrać. Aktualnie zmierzam kierunku rozrostu mięśni XD

Zainteresowania
Jestem geekiem oraz sportowym świrem, bardzo łatwo namówić mnie na nową zajawkę (aktualnie: elektronika, samochody, siłownia i góry).Lubię adrenalinę. Z racji wykonywanego zawodu pół roku spędzam za granicą.

Czego oczekuję?
Oczekuje tutaj znaleźć ciekawą osobę z którą można porozmawiać i pośmiać się. Kogoś kto nie będzie podcinał skrzydeł(krytyka poparta argumentami jest mile widziana), oraz lubi spędzać czas aktywnie. Pojedzie ze mną w góry lub pójdzie na skałki. Szczytem marzeń byłaby dla mnie dziewczyna co pracuje zdalnie i może że mną podróżować.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólne śniadanie, popołudnie spędzone na hobby jednego z nas, potem może spacer albo serial i na koniec długa dyskusja na błahy temat :D

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub- Tak
Dzieci - tylko nasze, sztuk 4 :)
Używki - tak, w rozsądnych ilościach(fajek nie jestem w stanie tolerować)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa/poznan #mirekszukamirabelki
  • 17
@NoMoreTearsJustSmile
ta nie spamuj mi

przeglądałem profil mirekszukazony, a ze wpisów nie ma za wiele nowych to pare sekund było przewijania. nawet w komy nie musialem klikać bo pod postem sie wyswietlila twoja odpowiedź, ty juz, ze twoj profil przelukalem. komu by sie chcialo?