Wpis z mikrobloga

Mirasy, jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o portale randkowe typu #tinder #badoo ? Znalazł ktoś z Was lub znacie kogoś kto poznał tam drugą połówkę z którą jest szczęśliwy?

Nigdy nie korzystałem i zastanawiam się jak to wygląda z perspektywy mężczyzn przede wszystkim, których jak się domyślam jest tam zdecydowana większość. Zaznaczam również: nie mam wygórowanych wymagań. Chodzi mi o normalną, dbająca o siebie kobietę. Taka #szaramyszkadlaanonka Choć patrząc na zdjęcia wrzucane na tym tagu to taka szara myszka to dla przeciętnego wykopka kobieta 10/10 :D

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #kiciochpyta
  • 18
@holdmyhand: Mamy takie spoleczenstwo ze coraz więcej osob poznaje sie online.
Algorytm tindera to strzał w twarz, musisz mieć dobre foty zeby sie przebić + ładne dziewczyny zawsze są w związkach więc na tinderze ich nie znajdziesz.
1. Ogarnij swoje zycie
2. Ogarnij dobre zdjęcia, które sam przesunąłbyś w prawo. Załóż też instagram- lepiej przejść z dziewczynami na ig bo na tinderze odpisują po dlugim czasie
3. Napisz szczery opis o
@holdmyhand: znam dwie pary z tindera, jedna która poznała się przed lockdownami, druga po. Z rozmów z dziewczynami, ale takimi raczej sensownymi wiem że zwykle w ciągu roku trafiają na 2-3 sensownych w ich odbiorze facetów, bez względu "ile materiału przerobią" tzn z iloma mają pary, randki itd. Mam podobne doświadczenia, tyle że wypisałem się z tego bałaganu.
@NadmiarNiedoboru: wszyscy są tam po to by naciągać ich na premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumpel miał kiedyś fake konto jakiejś laski. Trzy ładne zdjecia, bez opisu, wyglądało legitnie. Miał podobna ilość matchy jak ja na swoim koncie. Algorytm spycha wszystkich
@heidiyo: Dzięki za odpowiedź, interesuje mnie oczywiście, ale tak jak wspomniałem: specyfika tego typu portali oraz realia powodują, że jednak kobiety są w trochę lepszym położeniu korzystając z portali randkowych :)