Wpis z mikrobloga

Od kilku dni co rano jak otwieram rolety to na tarasie, na poduchach towarzyszy mi kitku przybłeda. Pewnie "wychodzące" czy jak to się tam nazywa, bo ma jakąś obróżkę. Jak tylko otwieram balkon to przychodzi i zaczyna się łasić, daje się głaskać, kładzie się na plecki i generalnie jest fajniutki. Nie wiem skąd się wziął i dlaczego upodobał sobie akurat mój taras ale jest regularnie głaskany. ()

Dzisiaj to nawet zrobiłem mu kilka foteczków.
Kocham Cię kitku ʕʔ

#kitku #koty #pokazkota #fotografia #koteczkizprzypadku
Pobierz Agemaker - Od kilku dni co rano jak otwieram rolety to na tarasie, na poduchach towar...
źródło: comment_16675670672IlXt23qQo1FUqcvJqyeGm.jpg
  • 20
@sqt48: No zależy gdzie, na przedmieściach pewnie tak. Na wsi? Depends, na szczęście nie mój kot więc się nie martwie ale jak wracam do rodziców to zawsze się dziwią czemu kot bez obroży wraca ale za to z kleszczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agemaker: Przypnij mu do obroży karteczkę z tekstem:

Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e-mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem: hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania naprzeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z