Wpis z mikrobloga

@inko-gnito: bo wakacje zostaly zle zaprojektowane. to powinien byc taki bailout dla kredyciarzy. jak cie nie stac na zaplacenie to dostaniesz hajs na 2 miesiace, ale wtedy jestes monitorowany przez jakiegos urzednika i masz zmienic swoje zycie/prace
Większość nadpłaci po listopadzie, po Ch. Teraz nadpłacać jak można wszystko na raz a nie pieprzyc się z nadpłatami co miesiąc skoro i tak rat się nie płaci plus można na konto oszczędnościowe wrzucić. Elita internetu się domyśla xd
@bartez_94: i to jest właśnie przykład jak Polak głupi nie myśli. Ponieważ w listopadzie między 1 a 30 jest ten ostatni dzień wakacji kredytowanych w tym roku (o ile ludzie brali od razu z kolei miesiące sierpień, wrzesień, październik, listopad) to właśnie w którymś dniu listopada zaczynają nabijać odsetki na grudzień, więc tak naprawdę jeśli nam rata wypadała 10 listopada to wówczas powinniśmy nadpłacić maksymalnie ile nam się udało na wakacjach
@inko-gnito: ja pieniądze wrzuciłem na konto oszczędnościowe. Nadpłata pójdzie dopiero w tym miesiącu bo 7.11 mija 3 lata od podpisania umowy kredytu i mogę nadpłacić bez złodziejskiej prowizji 3proc