Wpis z mikrobloga

@rachuneksumienia:

Nie jeśli miałeś produkty dodatkowe indeksowane do kapitału.


Jedynie odsetki mam indeksowane od kapitału. Więc powiedz mi co bym zyskał przez nadpłatę pierwszego sierpnia a nie 1 grudnia???

te nadpłaty nie mój cyrk. eot


Jak nie twój cyrk jak to ty się wysrywasz o jakichś kurach i zwojach, a wygląda na to że ten jedyny swój zużyłeś do kręcenia tutaj gównoburzy.
@rachuneksumienia:

Czy to poniżej uważasz za formę doradzania?

Wiecie czym różni się kobieta od kury?

Ma jeden zwój mózgowy więcej, żeby nie srać tam gdzie je.

Podobnie jest z ludźmi którzy czekają z nadpłatami czekającymi na jakiś najbardziej optymalny moment na nadpłatę xD

Z jednej strony plusik dla nich, że nadpłacają- tym się różnią od kury.

Natomiast xD że dalej nie rozumieją jak działa instrument finansowy który obsługują i ze bardziej
@inko-gnito: wszyscy których znam, mają kredyty sprzed zmiany przepisów nt. kosztów nadpłacania, lub są w okresie 2-3 lat gdzie mają także opłaty (po 2017 prawo się zmieniło). Sam mam 2% min.200zł, więc mniej niż 10k nie opłaca mi się jednorazowo nadpłacać. Gdyby teraz nadpłacali, to byłoby to skrajnie głupie.
@inko-gnito: dużo osób ma jeszcze czas bo np. jeśli rata płacona około połowy miesiąca to do wtedy warto czekać z nadpłatą bo żadne odsetki się nie naliczają ... U mnie nadpłaty jeszcze nie było ale niedługo będzie. Mam czas :)