Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Przychodzę do was z nowością na rynku, kapsułkami na sen z ciekawym składem: Melisa, Męczennica, Zielona herbata, Kozłek lekarski, Lawenda, Melatonina ikonopiami

Do wygrania: Kapsułki na sen - Good Sleep od HempKinga plus gratis.
Dostępne u mnie w sklepie: link

Zasady:
1) Plusujesz wpis
2) Zielonki tez mogą
3) Wyniki 05.11.2022 o 18:00

Dodatkowo w moim sklepie nowy susz Mohito i Peacock Dolla z kodem: BudCare -10%

#narkotykizawszespoko #cbd #wykopjointclub #sen #konopie #marihuana #dyspenseria
Dyspenseria - #rozdajo 
Przychodzę do was z nowością na rynku, kapsułkami na sen z c...

źródło: comment_1667487069JgjZPKurWMQ7Bby68ODU9v.jpg

Pobierz
  • 76
CBD nie wpływa na sen u zdrowych osób


@demonox: #!$%@? się znam, ale to nie wyklucza, że u osób chorujących na insomnię wpływa.
Mnie kiedyś melatonina 5 mg plus kozłek lekarski ścinały z nóg. Udało mi się odstawić benzodiazepinę na tym. No ale #!$%@? się znam, bo teraz mam więcej leków niż wtedy.
Jeśli ktoś używa antydepresantów to radzę uważać zażywając preparaty z męczennica (passiflora) - jej substancja aktywna działa jak inhibitor MAO, wiec łączenie z innymi lekami działającymi na wzrost serotoniny może spowodować zespół serotoninowy który może być zagrożeniem życia.
(Tu badanie odnośnie działania na inhibitory MAO: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5542920/ )
Mam nadzieje ze @Dyspenseria informuje o tym klientów.
@mikau: dużo od osób z mojego discorda gdzie tworzę największa społeczność medycznej marihuany w Polsce. Wcześniejsze akcje miały po 2,5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@demonox: @murdoc: polecam przeczytać badania o CBD na przykład na padaczkę, samo w sobie dużo nie daje, a ekstrakt full spectrum CBD jest już zajerestrowanym lekiem w USA na padaczkę. Jest troszkę różnica między ekstraktem z konopi, a samym CBD. Lecz
@dildo-vaggins: nie wiedziałem, ale zawsze jeżeli ktoś bierze jakieś leki odsyłam do skonsultowania z lekarzem (dlatego też z tego powodu na naszym discordzie jest lekarz).

Choć zapisze sobie to i z góry będę mógł odradzać, dzięki wielkie.