Wpis z mikrobloga

@Mr--A-Veed: to samo zrobili na dolince i to fragmentami xdd plus to samo będzie na Sobieskiego. Nigdy korka na Sobieskiego nie widziałem ale #!$%@? z 3 pasów zrobią 1 xd i korki się pojawia. Najgorszy prezydent Warszawy

Do tego dolicz ile patodeweloperki się za niego zbudowało. Przecież to jest kryminał. Tego się już nie naprawi - nowe Pato osiedla będą żerować na starych i na wspólnej przestrzeni, bo swojej nie mają.
Nigdy korka na Sobieskiego nie widziałem ale #!$%@? z 3 pasów zrobią 1 xd i korki się pojawia

@Mistrszzz: a jak inaczej chcesz przekonywać ludzi do przesiadki w komunikację miejską? polak nie rozumie po dobroci, nie rozumie logicznych argumentów, że transport publiczny jest w każdym aspekcie lepszy dla miasta - patrzy tylko na czubek własnego nosa, więc inaczej niż argumentem siły nie da się z polakiem rozmawiać.
żeby ludzie chętniej przesiadali
@Mistrszzz: Co do tego ostatniego - to jest dramat. Wynajmowałem mieszkanie na deweloperskim z 2019 roku i coś takiego jak przewiew w tym mieszkaniu nie istniało. Jakaś paranoja, mieszkanie na 5 piętrze, nawet nie jakoś bardzo zasłonięte, a o jakimkolwiek przewietrzeniu go można było pomarzyć. Dla porównania, wielkopłytowe dwustronne mieszkanie różowej na 6 piętrze w ogóle nie potrzebowało klimatyzacji w upalne lata, bo przewiew był tak zajebisty.