Wpis z mikrobloga

Słynni kierowcy: Colin McRae #abcf1 zapraszam do obserwowania tagu

Wybitnych rajdowców było wielu, ale popularność Colina McRae wykroczyła poza ramy motosportu. Dla wielu osób jego nazwisko kojarzy się z popularną serią gier, a fanów motoryzacji marka Subaru budzi skojarzenia z charakterystyczną Subaru Imprezą. Szkot był dla świata WRC kimś, kim był Gilles Villeneuve dla świata Formuły 1: Definicją szaleńczej jazdy, gdzie uszkodzenie pojazdu jest normalnością. Oto opowieść o jego niesamowitej karierze:

Link do Artykułu: https://swiatwyscigow.pl/artykuly/historia/25379-slynni-kierowcy-colin-mcrae

#abcf1 #wrc #subaru #motoryzacja #historia #gruparatowaniapoziomu ( #f1 -> dla zasięgów ;) )
jaxonxst - Słynni kierowcy: Colin McRae #abcf1 zapraszam do obserwowania tagu

Wybi...

źródło: comment_16674019697quCGKGpMC3fiNTNJKCZ6N.jpg

Pobierz
  • 9
Artykuł o Colinie McRae jest moim ostatnim artykułem, który ukazał się dla ŚwiatWyścigów.pl, przynajmniej w tym roku. Osobiste wypalenie w redakcji + dwa kierunki studiów + życie prywatne --> to wszystko sprawiło, że moje chęci i czasowe możliwości publikowania bardzo zmalały. Dlatego od teraz chcę, aby moja miłość do dziennikarstwa (która narodziła się na #abcf1 3,5 roku temu) na nowo odżyła.

Skupię się teraz na obowiązkach w życiu prywatnym i pisaniu o