Wpis z mikrobloga

@arinkao: wiem bo sie interesowałem tematem mocno. Jaralem sie jak ktos w otoczeniu miał i dał dotknac. Jakas toshiba satellite za 13000 zł w media markcie wydawala sie kosmiczna,gdy ludzie zarabiali po 1500 zl.
Ostatecznie w 2005 kupilem fujitsu siemens za 3600
  • Odpowiedz
@6182: Mój brat miał wszystko, łącznie z tymi gigantycznymi telefonami i pierwszym IPhonem. Nie dał dotknąć ;)
Ja miałam raz lapka, nie licząc służbowych. Wróciłam do PC.
  • Odpowiedz
Brakuje tego TP...


@Frakcja: Wcale nie tęsknię. Pamiętam jakie były z nimi problemy. Jeden wielki monopol i tumiwisizm. Zmuszali ludzi do zakładania telefonu stacjonarnego jak ktoś chciał sobie tylko wziąć internet.
  • Odpowiedz
@19Luka93: na poczatku lat 90, w tych reklamówkach rozdawano książki telefoniczne. Zostawiano takie zestawy przed klatką zazwyczaj. Ci którzy lubili pospać zastawali same książki na posadzce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z popularnych reklamówek zapadła mi w pamieć jeszcze taka żólta z czerwonym napisem BILLA. Marketu już w polsce nie ma ale jest u naszych sąsiadów z południa, dość blisko Kudowy Zdrój.
  • Odpowiedz
@Pinkhunter bille mialem pod blokiem. Potem była elea, teraz jest Auchan ( ͡º ͜ʖ͡º) książki też pamiętam! Co ciekawe w pracy natrafiłem na amerykańską firmę z identycznym logo które kiedyś było na PKT. Pytanie kto komu zabrał:)
  • Odpowiedz