Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#programista15k #programowanie #heheszki
Muszę, bo gość mnie rozbawił doszczętnie. @Kicend : postanowił na wykopie poszukać ludzi do stworzenia wykopu2.0. Ma nawet pomysł aby w pojedynkę stworzyć własną chmurę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopiero się listopad zaczął a już u tych dzieciaków pomysły rodem ze Scooby-Doo - poszukam na wykopie kogoś kto będzie mógł mi pomóc w oprogramowaniu wykopu2.0 i chmury. Gość nie odróżnia skalowalności od BigData a chce się brać za takie aplikacje.... Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Programista dziura w dupie.
Stivo75 - #programista15k #programowanie #heheszki 
Muszę, bo gość mnie rozbawił dosz...

źródło: comment_1667364664hZHPn5WZ8XHM1WOVyVu4u2.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sunlifter: I tak i nie. Bo pojęcie chmura danych a chmura obliczeniowa to nie to samo. Możesz mieć chmurę danych na dane statyczne, gdzie przeprowadzasz obliczeń w ogóle, bo takiej opcji nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malpi: Nabijam się, bo gość się uważa za alfę i omegę w tych tematach, trzeba go sprowadzić na ziemię zanim zrobić komuś krzywdę lub sobie.
  • Odpowiedz
  • 46
@Stivo75 on przynajmniej próbuje, po drodze się czegoś nauczy, będzie miał się czym pochwalić na przyszłych rozmowach kwalifikacyjnych (nawet jak mu nie wpali). A ty będziesz mógł się pochwalić że podcinałeś koledze skrzydła kiedy on chciał zdobyć jakiegoś expa.
Brawo ty!
  • Odpowiedz
@Bleck: Jak na razie próbuje dokuczać innym z tego co widzę po jego komentarzach. Chciałem z nim normalnie porozmawiać ale on się uważa za najmądrzejszego na świecie. Cały problem z typem polega na tym, że ja mu piszę że robiłem nie jedną aplikację a on stwierdza że gówno prawda. Dyskutuj sobie z takim człowiekiem który ciebie dyskredytuje na forum i wiesz że nie ma racji.
  • Odpowiedz
@Stivo75: Chmura na dane statyczne, jak to nazwałeś, to nie chmura tylko cdn albo po prostu jakiś storage. Śmiejesz się z wykopka a sam nie masz nawet zielonego pojęcia w którą stronę patrzeć żeby szukać chmur :))))))))))))))
  • Odpowiedz