Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#programista15k #programowanie #heheszki
Muszę, bo gość mnie rozbawił doszczętnie. @Kicend : postanowił na wykopie poszukać ludzi do stworzenia wykopu2.0. Ma nawet pomysł aby w pojedynkę stworzyć własną chmurę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopiero się listopad zaczął a już u tych dzieciaków pomysły rodem ze Scooby-Doo - poszukam na wykopie kogoś kto będzie mógł mi pomóc w oprogramowaniu wykopu2.0 i chmury. Gość nie odróżnia skalowalności od BigData a chce się brać za takie aplikacje.... Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Programista dziura w dupie.
Stivo75 - #programista15k #programowanie #heheszki 
Muszę, bo gość mnie rozbawił dosz...

źródło: comment_1667364664hZHPn5WZ8XHM1WOVyVu4u2.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
ale on się uważa za najmądrzejszego na świecie

I dlatego napisałeś ta wiadomość którą teraz komentujemy?
Nie on pierwszy i nie ostatni uważa się za najmądrzejszego. Po prostu jest jeszcze na etapie gdzie nie wie czego jeszcze nie wie (efekt Krugera-Dunninga). Naucz się ignorować takich ludzi bo nie jesteś w stanie nic zrobić a nerwów szkoda.
Bleck - > ale on się uważa za najmądrzejszego na świecie
I dlatego napisałeś ta wiado...

źródło: comment_1667375050b7UQmhPQf2mXgVyrED5IdX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: Udowodniłem ci że nie masz racji a ty dalej idziesz w zaparte że masz. Nawet twoim zdaniem Google ma błąd na stronie. Oczywiście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Stivo75: hahahha szybko wołaj więcej ludzi pośmiejemy się z kogoś że nie wie nic na jakiś temat. Szybko dawaj wrzutkę powazni eksperci będą się z ignoranta naśmiewać a potem się pokłócimy kto ma więcej tytułów przed nazwiskiem. Jaaaa nie mogę on obrazil moje programistyczne uczucia!!!!1 nie znać takich rzeczy w 21 wieku wstyd lud,ie to roboty ja jestem jedyny świadomy opie
  • Odpowiedz
  • 0
@Stivo75 Wykazałeś się ignorancją w temacie jednocześnie podając się za specjalistę, co wzbudziło niechęc wielu osób. Czy faktycznie nim jesteś? Nie wiem, możliwe. Na pewno nie znasz domeny. Zamiast przyjąć krytykę na klate teraz wylewasz tu zale, bardzo nie dojrzałe zachowanie. Nieładnie
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: To samo co z innymi usługami których nie objął mój ogólny komentarz. Teraz będziesz szukał wyjątków? Jak ci lekarz mówi "to grypa" to robisz wszystkie badania na wszystkie choroby z całego świata aby go sprawdzić?
  • Odpowiedz
@Stivo75: A pamietasz ten wykres w ksztalcie dzwonu, w ktorym debile i geniusze maja te same rozwiazania, a cala masa po srodku kombinuje? :)
Moze typ jest geniuszem… xD
  • Odpowiedz
@Stivo75: Na wszelki wypadek usun wpis, co bedzie jesli okaze sie pamietliwy jak Elon, i kupi kiedys twoja firme tylko po to zeby cie wywalic z wielomilionowa odprawa? XD
  • Odpowiedz
@Bleck: Nie uważam się, spokojnie. Po prostu chciałem zobaczyć zainteresowanie na wykopie pomysłem i w razie czego nauczyć się nowych rzeczy. Sam nadal uważam, że moje umiejętności są mocno dyskusyjne, ale trzeba próbować.
  • Odpowiedz