Wpis z mikrobloga

#!$%@? tak obejrzałem ten filmik laski ze Szczecina to zle mi się zrobił mimo ze sadola oglądałem nie raz. Ciekawe jakie to musi być uczucie wiedząc ze dzieli Cię kilka sekund od wiecznej ciemności i ze nie ma już odwrotu. Coś w stylu „o Boże co ja zrobiłam”, „to nie może być prawda”, „to jest jakis chory sen”? Wszystko co doświadczyłaś zniknie na zawsze. Myślicie ze czas mógł jej zwolnić gdy spadała? Gdy kiedyś było tąpnięcie kopalni a mój budynek mieszkalny rodzinny się zakołysał dosyć mocno to tez odczułem na pare sekund jakby czas się zatrzymał jednocześnie myślami wracając do młodszych lat. Było to dziwne uczucie.

#szczecin #wypadek #smierc
  • 115
  • Odpowiedz
@eskejper nie moje, kradzione z sadola
Jestem sąsiadem tej dziewczyny. Internet obiegło mnóstwo fejków, dlatego wyjaśnijmy kilka spraw:
- Dziewczyna zginęła na miejscu, miała 30 lat
- Wszystkie informacje na temat tiktokowych wyznań i halloweenowych zabaw można wsadzić do kosza
- Dziewczyna siedziała na parapecie kilka minut, w tym czasie zdążyli przyjechać funkcjonariusze policji
- Fejkowa teoria o szantażu przed chłopakiem wzięła się prawdopodobnie z tego, że dziewczyna krzyknęła do policjanta, że jeśli wjedzie na górę to skoczy, ktoś niewyraźnie zinterpretował i powielił
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: 4 lata temu mialem wypadek na budowie,przez nieuwage spadlem z 8metrow, spadajac w dol instynktownie lapalem sie czekokolwiek jak malpa galezi, stezen rusztowan,podestow, i to amortyzowalo moj lot (ona powinna lapac sie parapetu pietro nizej a potem prubowac nastepnego) W glowie tysiac mysli,trwalo to moze z 2 sekundy a wydawalo sie jakby z 10 sekund i przez ten czas zdarzylem myslec ze to juz koniec? ze nigdy nie zobacze
  • Odpowiedz
ona powinna lapac sie parapetu pietro nizej a potem prubowac nastepnego


@slimek16: przeżycie tego upadku to byłaby najgorsza możliwa sytuacja, bardzo dobrze, że tego nie robiła i niczego się już w locie nie łapała.

Za duża wysokość, tutaj do wyboru było być warzywem, albo umrzeć na miejscu. Nic pomiędzy. Więc szczęście w nieszczęściu, że miała szybką śmierć.
  • Odpowiedz