Wpis z mikrobloga

#!$%@? tak obejrzałem ten filmik laski ze Szczecina to zle mi się zrobił mimo ze sadola oglądałem nie raz. Ciekawe jakie to musi być uczucie wiedząc ze dzieli Cię kilka sekund od wiecznej ciemności i ze nie ma już odwrotu. Coś w stylu „o Boże co ja zrobiłam”, „to nie może być prawda”, „to jest jakis chory sen”? Wszystko co doświadczyłaś zniknie na zawsze. Myślicie ze czas mógł jej zwolnić gdy spadała? Gdy kiedyś było tąpnięcie kopalni a mój budynek mieszkalny rodzinny się zakołysał dosyć mocno to tez odczułem na pare sekund jakby czas się zatrzymał jednocześnie myślami wracając do młodszych lat. Było to dziwne uczucie.

#szczecin #wypadek #smierc
  • 115
@Nowystaryziel Jaka równość płci feministek vs rzeczywistość? Dziewczynka spadła z okna, koleżanki nie mogły jej uratować, a Ty z feminizmem wyjeżdżasz... Chyba za dużo TV i internetu :)

Poza tym mi też bardzo szkoda jej i całego tego wydarzenia. Wczoraj oglądałem ten filmik i nadal we mnie mocno siedzi. Młodzi, niestety, robią głupoty. Sam wspinałem się na wysokie drzewa, na parapety, dachy; za dzieciaka biegało się całe dnie na wsi i robiło
Młodzi, niestety, robią głupoty.


@JanNowak: Ale wiesz, że ta babka miała 30 lat? xD

https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/tragedia-przy-ul-wilczej-w-szczecinie-smiertelny-upadek/

I sorry, ale jeżeli ktoś sadza dupę na parapecie z okna na 9. piętrze i wystawia nogi, przez co potem się zsuwa, gdy się obraca, to nie robi tego z mądrych powodów. Więc tak, to co zrobiła, było debilne i to jej wina, więc nie białorycerz tutaj. Więcej pomyślunku można oczekiwać od 10-latki.
@JanNowak W ogóle wszedłem z ciekawości na Twój profil, nudzi mi się. Naprawdę masz problemy z kobietami. To Ty masz coś z głową, nie dziewczyna, która spadła. Cały czas je atakujesz, wyzywasz, bronisz tylko facetów, żyjesz w jakiejś zamkniętej twierdzy. XXX postów o tym samym - kobiety głupie, kobiety złe, kobiety dzikie xD Śmieszne, że ktoś taki ma czelność tak się wywyższać.
Poza tym jej siostra próbowała ją uratować, więc mamy równość płci feministek vs rzeczywistość. Średnio ogarnięty facet wciągnąłby ją z powrotem w 5 sekund, a poza tym kobieta widać też chyba nic rękami nie robiła, że takie słabe były.


@Nowystaryziel: nie zesraj się z tym jak to facet by sobie poradził XD znam całą masę facetów którzy by sobie w tej sytuacji nie poradzili i sporo kobiet które dałyby sobie radę.
@eskejper: Ogólnie ja empatą nie jestem, ale ten filmik faktycznie mocno wpływa na wyobraźnię. Sama boję się śmierci bardziej niż czegokolwiek innego i nawet nie chcę sobie wyobrażać tego ogromnego strachu, który musiała ona czuć w swoich ostatnich sekundach życia

Najbardziej mnie smuci i żenuje czytać komentarze tych debili z jbzdy co piszą, że dobrze że zdechła bo genów nie przekaże xD

Eh, świat jest czasem strasznie żałosny
@Nowystaryziel: przecież taką osobę trzeba złapać gdzieś z przedramię i zajebiście mocno się zaprzeć żeby cię nie pociągnęła, w blokach ze starej płyty jest to o tyle utrudnione, że sciana jest gruba, więc nie wiem jak długą rękę by trzeba było mieć. ja sam jestem ratownikiem, miałem szkolenia i szczerze to nie wiem czy bez żadnego sprzętu (chociaż jakiegoś kija) bym podjął się próby ratunku, bo osoba w szoku i pod
@Nowystaryziel: Proszę Państwa, oto debil. Patrzcie jaki głupi xD

@JanNowak: Kilka dodatkowych informacji

Ogólnie to sytuacja wyglądała tak. Dziewczyna miała poważne problemy psychiczne i chciała popełnić samobója. Parapety w tym bloku (jak w większości) są skierowane ku dołowi i są śliskie. W takiej pozycji naprawdę ciężko się podciągnąć, nie mówiąc też o tym, że jak ktoś jest w depresji to jego siły życiowe zbliżają się do 0

Co do dodatkowych
prześlicznie to opisałeś. Sam doświadczyłem bardzo podobnego uczucia, kiedy za młodu się topilem i uratował mnie kolega. ( _)


@Glikol_Propylenowy: Ja ja się topiłem to przez moment miałem jakby uczucie pogodzenia z tym. Czułem taki mocny, tępy żal, ale jednocześnie pewien komfort w tym że to co się dzieje mimo wszystko zgadza siez porządkiem świata i że tak jakby nie jestem niczemu winny. Nigdy nie zapomne tego uczucia.
@huudyy Nie wiem, nie znam jej. Nie dziele ludzi na debili i inteligentnych, nie tak mnie wychowano. Świat jest zbyt #!$%@? i strasznym miejscem, żebym miał dokładać do tego kolejne cegiełki i pluć jadem na prawo i lewo. Ale nie cytuj proszę komentarzy, że robiła to dla mody na TikToku, bo to wymysł autora wczorajszego znaleziska.