Wpis z mikrobloga

  • 23
Podsumowanie pierwszego miesiąca na tinderze, w okolicy miasta 140 tyś osób, dokładniej mieszkając na zadupiu, szukając drugiej połówki. Dodam, że wykupiłem golda.

Wiek 21 lat
180cm wzrostu
Sylwetka wysportowana, 8-pak na brzuchu
Z twarzy 6,5/10 bym powiedział, ale wiadomo, że to kwestia preferencji

-Ponad 300 matchy, nie licząc polubień od dziewczyn z nadwagą, minimum musiały być 6/10
-Doszło do spotkania z jakimiś ~11 dziewczynami, z czego z jedną spotkałem się trzy razy, z jedną jestem w relacji fwb, reszta mi nie podpasowała i to ja musiałem je odrzucić
-Uprawiałem seks z 6 z nich, nie licząc palcówki czy lizania cycków u dwóch innych, ale ogólnie tylko z jedną umówiłem się konkretnie na to
-Około 80 par już usunąłem, bo stałem się bardziej wybredny i jeśli druga osoba się nie angażuje to od razu to robię
-Nie pisałem jeszcze z ponad setką par
-Mnóstwo możliwości spotkań, ale od dziewczyn oddalonych o conajmniej 50km, a spotykałem się póki co tylko bliżej
-Byłem bliski usunięcia tindera, ale dostałem kosza
-Do spotkań dochodziło prawie zawsze po tym jak proponowałem to w pierwszych wiadomościach

Ostatni tydzień spory regres i dużo dziewczyn nie odpisuje, ale może dlatego, że stałem się bardziej obojętny, nie pajacuję już jak na początku.

Dawno nie czułem się tak samotny jak aktualnie

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randki
#seks #przegryw #p0lka #rozowepaski
Mazurex - Podsumowanie pierwszego miesiąca na tinderze, w okolicy miasta 140 tyś osób...

źródło: comment_1667305119F1VpOqNBzPsTkVEHh6yJNX.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@czlowiek_z_miasta z dwiema w moim aucie a z czwórką u nich w domu. Tak, jestem jej drugim partnerem seksualnym i chciałaby ze mną popróbować różnych rzeczy. Ogólnie chciały więcej spotkań, niekoniecznie seksualnych, chociaż myślę, że to właśnie byśmy robili, ale niektóre chciałyby w przyszłości też związku, a mi to nie odpowiadało więc kończyłem znajomość, bo nie jestem taki, żebym je miał wykorzystywać tylko w jednym celu. Do dwóch mam opcje pojechać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arintor nie będę tu ich wstawiał. Główne mam w lustrze, gdzie widać połowę twarzy, drugie bez koszulki po treningu, trzecie związane z moją pracą (też nie zdradzę), czwarte znowu bez koszulki, ale widać też nogi, a piąte to zachód słońca
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xydeN- wiadomo, wiele dziewczyn patrzy na sylwetkę. Normalnie nigdzie bym takich zdjęć nie wstawił, ale tutaj za bardzo nie ma wyboru jeśli mam się wyróżnić
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czlowiek_z_miasta trzeba będzie się zbadać na pewno za jakiś czas po tylu spotkaniach. A seks w aucie nie jest taki zły. Sam go uprawiałem tylko dwa razy i nawet pociągające było to, że się tak chowamy. Ale ja mam jeszcze 21 lat więc też to może wyglądać u mnie inaczej niż u Ciebie. Przyciągałem je wyglądem (sylwetką) , ale też na pewno sposobem pisania i charakterem. Uważam się za interesująca osobę,
  • Odpowiedz