Wpis z mikrobloga

  • 23
Podsumowanie pierwszego miesiąca na tinderze, w okolicy miasta 140 tyś osób, dokładniej mieszkając na zadupiu, szukając drugiej połówki. Dodam, że wykupiłem golda.

Wiek 21 lat
180cm wzrostu
Sylwetka wysportowana, 8-pak na brzuchu
Z twarzy 6,5/10 bym powiedział, ale wiadomo, że to kwestia preferencji

-Ponad 300 matchy, nie licząc polubień od dziewczyn z nadwagą, minimum musiały być 6/10
-Doszło do spotkania z jakimiś ~11 dziewczynami, z czego z jedną spotkałem się trzy razy, z jedną jestem w relacji fwb, reszta mi nie podpasowała i to ja musiałem je odrzucić
-Uprawiałem seks z 6 z nich, nie licząc palcówki czy lizania cycków u dwóch innych, ale ogólnie tylko z jedną umówiłem się konkretnie na to
-Około 80 par już usunąłem, bo stałem się bardziej wybredny i jeśli druga osoba się nie angażuje to od razu to robię
-Nie pisałem jeszcze z ponad setką par
-Mnóstwo możliwości spotkań, ale od dziewczyn oddalonych o conajmniej 50km, a spotykałem się póki co tylko bliżej
-Byłem bliski usunięcia tindera, ale dostałem kosza
-Do spotkań dochodziło prawie zawsze po tym jak proponowałem to w pierwszych wiadomościach

Ostatni tydzień spory regres i dużo dziewczyn nie odpisuje, ale może dlatego, że stałem się bardziej obojętny, nie pajacuję już jak na początku.

Dawno nie czułem się tak samotny jak aktualnie

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randki
#seks #przegryw #p0lka #rozowepaski
Mazurex - Podsumowanie pierwszego miesiąca na tinderze, w okolicy miasta 140 tyś osób...

źródło: comment_1667305119F1VpOqNBzPsTkVEHh6yJNX.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazurex: No nie mogę xD Piszesz że szukasz związku a potem wychodzi że tylko na ruchanie chodzisz XD I jeszcze te:

seks to tylko dodatek do spędzania razem miłych chwil

Próbuj nadal budować związek tylko i wyłącznie na seksie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arintor jeśli mamy coś wspólnego to często do tego nawiązuję. Jeśli szukam czegoś na ostatnią chwilę, a nie chcę wiedzieć wieczorem w domu to proponuje od razu jakiś spacer czy coś w tym stylu. Ale większość dziewczyn na tej aplikacji jest nudna, nie ma żadnych zainteresowań albo nawet opisu więc piszę po prostu "Hej". Czasami wleci jakiś tekst na podryw w pierwszej wiadomości
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Knur_mitoman Nie mam zamiaru być z byle kim. Przez całe życie miałem jedną dziewczynę 3,5 roku, bo jestem dosyć specyficzny i wybredny, także nie wchodzę w jakieś krótkotrwałe związki, gdzie nie widzę perspektywy na dłużej. A w tych dziewczynach, z którymi się spotykałem zawsze mnie coś odrzucało. To, że na pierwszym spotkaniu od razu uprawiamy seks też nie pomaga i ciężko mi traktować je poważnie. Zresztą większość z nich mówiła o
  • Odpowiedz
@Mazurex:

To, że na pierwszym spotkaniu od razu uprawiamy seks też nie pomaga i ciężko mi traktować je poważnie.


To skoro chcesz związku i uważasz że seks na pierwszym spotkaniu nie pomaga to po co go
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tom8 spoko, nie biorę tego do siebie, bo tak nie uważam. Dla mnie seks to tylko rozrywka, a jeśli ktoś z tego robi nie wiadomo co to jego problem
  • Odpowiedz
@Tom8: Na wykopie są sami którzy zarabiają 15k, auto za 300 tys. i dom w wieku 20 lat, także wiesz jak jest z prawdziwością takich wpisów XD

Aaaa, zapomniałbym, dziś dzieci w szkole mają wolne, już jutro nie będzie takich wpisów XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Knur_mitoman czemu porównujesz majątek do randkowania, gdzie wystarczy dobrze wyglądać i mieć fajny charakter? Spotkałbym się z tymi dziewczynami nawet gdybym był bezrobotny, bo żadna mnie nawet nie pytała o pieniądze, o to czy mam auto albo nie przeszkadzało im to, że mieszkam z rodzicami
  • Odpowiedz
@Mazurex: Typie, ale serio daruj sobie z tymi baitami. Normalna osoba to by miała góra kilka matchy, a ty próbujesz wmówić jakich to cudów na kijów nie było. Jeszcze zaruchałeś kilkukrotnie i narzekasz na samotność LOL.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kamilo67 rozumiem, że dla niektórych przygłupów seks by rozwiązał wszystkie problemy, ale tak nie jest w moim przypadku. Ja lubię kochać i być kochanym. Jestem wrażliwą i uczuciową osobą. Podczas seksu na pierwszym spotkaniu nie czuję do drugiej osoby nic poza porządaniem, także dlatego czuję się samotny, ale wątpię, że to zrozumiesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Z takich ciekawszych rzeczy, które zaburzą światopogląd przegrywom jest to, że spotkałem się z dziewczyną 3cm wyższą od siebie
  • Odpowiedz
@Mazurex: CHŁOPIE XDDD Nie wiem czy Ty udajesz, czy po prostu nie rozumiesz XD Ja nic nie napisałem że trzeba mieć kasę żeby randkować XD Napisałem tyle, że na wykopie pełno zarzutek i ten wpis jest jedną z nich XD Jeden udaje że zarabia 15k a drugi że ma 300 matchy, przeruchał 11 i szuka związku chlip chlip żadna mnie nie chcę XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Knur_mitoman przeczytaj jeszcze raz mój wpis to zrozumiesz może. A tak dla sprostowania uprawialem seks z 6, nie 11 i to ja nie chciałem z nimi związku, nie one ze mną. Raz dostałem kosza tylko od dziewczyny która podobała mi się z charakteru i wygladu
  • Odpowiedz