Wpis z mikrobloga

Klienci już mają coraz większa świadomość, że jak chcą sprzedać mieszkanie, to nie mogą już wyzywać pośredników i rzucać słuchawkami. Obecnie w biurze troche osób wykonuje zimne telefony w kierunku pozysku mieszkan na sprzedaz i ludzie sie chetnie umawiaja, nie maja problemu zeby zaczac tematu wspolpracy.

Wiadomo ze nie jest to 100%, czy 50% skutecznosci. Ale o ile rok temu aby umówić spotkanie ze sprzedającym w dużym mieście pośrednik musial wykonać między 12 a 20 telefonów, jak ktos byl w tym slaby to i 30. Teraz jest to gdzieś miedzy 3 a 7 telefonów.

#mieszkanie #nieruchomosci
  • 19
@10minuteman: % od wolumenu transakcji.
@poison101: agencja zrobi home staging, film, zdjęcia, da dobry opis, lokalizacje, ma masę klientów poszukujących, współpracuje z wieloma innymi agencjami, da na wszystkie portale, zareklamuje na social media.

A przynajmniej jak tak robię :)
Przecietny Kowalski ma pionowe zdjęcia telefonem i ogłoszenie na olx lub dawniej za dawno gumtree i tyle.
@witam12: jak kupujący zaczną za to płacić. Przecież dobry Posrednik nie bierze kasy
@Furin: Może na umowach otwartych. Ja na wyłączności wiem wszystko o swoich ofertach ¯_(ツ)_/¯ i mam numer bloku w ogłoszeniu podany. A pokazuje mieszkania zarowno w weekend jak i w tygodniu o 19-20 jak trzeba ;)