Wpis z mikrobloga

@awfie: szczerze mówiąc po prostu tam jest potrzebna całkowita wymiana ekipy. Na samym początku kanał prowadził Gonciarz i parę innych osób, potem przyszedł czas na dobrze znany skład, teraz czas już na nowe twarze.

Kuba "Uszanowanko" Paluszek naprawdę daje sobie radę i jego materiały ogląda się przyjemnie, Kacper Lipski wprawdzie to "stara twarz", ale udziela się jakby częściej, Nawojowski też z materiału na materiał robi coraz lepsze wrażenie.

No niestety, "stara
@4WgH: zgodzę się, ale taką 'gwardię starego internetu' oglądam już z przyzwyczajenia, bo kojarzę/znam tych ludzi. Wiem, że z czasem poziom może spaść, ale jako starszy stażem widz przymykasz na to oko/zostajesz przez renomę. Podobnie mam z Warszawskim Koksem, który nagrywa gówno i mają swoje za uszami - mimo wszystko oglądam już ich z przerwami bite 10 lat, zaszczepili zajawkę na sport (i kawę piernikową) i odpalę czasami ich w tle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MechanicznyTurek: Kacper Lipski to dla mnie jedyna osoba, która jest stamtąd warta uwagi. "Uszanowanka" zdzierżyć nie mogę, bo jest jakiś taki zbyt rozmemłany, a Nawojowski opowiada totalne głupoty - ostatni materiał o graniu multiplayer to szczyt braku profesjonalizmu i jakiejkolwiek sensownej znajomości tematu, żadnego researchu, żadnej chęci zgłębienia zagadnienia.

IMO tego kanału nie da się już odratować - oddali kierownictwo nie tym osobom, którym trzeba i czego by nie zrobili, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kubusinski: czy ten krąg wzajemnej adoracji jest z nami w pokoju?

Z całej ekipy zostali najmniej interesujący ludzie, co skutkuje coraz gorszymi filmami. Jest mi zwyczajnie przykro, że kanał, który lubiłem i który potrafił dostarczyć solidną dawkę rozrywki i wiedzy że świata gier upada, bo zamiast stworzyć lepsze warunki dla sensownych twórców, lepiej było zaorać projekt i zatrzymać typa od filmów w stylu "Co wróżka sądzi o nowym wiedźminie" XDDD
@awfie: Ah, no tak - argument o wróżce. Nie jestem obiektywny, więc co do reszty obecnej redakcji nie będę się wypowiadać, ale jak mówimy o Jordanie, to na każdy taki materiał, który jednak warto potraktować luźno (choć rozumiem, że poczucie humoru nie to - jasna sprawa), przypada kilka o wiele bardziej rzeczowych, gdzie już widać rzetelne podejście do tematu, niejednokrotnie szuka u źródeł rozmawiając z deweloperami. Każdy ma swoje gusta i
@kubusinski: Nie życzę niczego dlatego, że jaśniepan obrażony nie ogląda, a dlatego, że obrany kierunek, w mojej opinii, prędzej czy później i tak sprowadzi kanał na drogę bez powrotu. To, że źle się dzieje widać z każdej strony - od liczb po opinie widzów, a jednocześnie nie widzę działań, które miałyby to zmienić. Nie dostrzegam zbytniej elastyczności - tak jakby nowa kadra nie do końca miała jak się wykazać. Twoje filmy
@Minus09: mówcie co chcecie, ale ja tam lubię nowe tvgry (stary skład też lubiłem, żeby nie było).
Paluszek i Lipski robią super materiały, ten nowy, Maciejczyk też jest spoko. Mańka rzadko się pokazuje, ale robi dobre materiały.
Jordana i Mateusza też fajnie czasem obejrzeć, pomimo tego, że faktycznie najmniej mi leżą.