Wpis z mikrobloga

Hej,
Mam pytanie. Moje włosy strasznie się puszą. Zapuszczam je, żeby były jak najdłuższe, zaczesuję do tyłu na szczotce używając pasty/pomady/kremu do loków. Ale gdy włosy umyję, zostawię do wyschnięcia to są jednym wielkim sianem. Włosy mam gęste, w dodatku kręcone, ale nie wiem dlaczego tak się puszą. Stosuję czasami jakieś maski w czasie kąpieli bądź olejek arganowy po umyciu włosów, ale nie wiele to daje.
Jakieś rady?
#wlosy #fryzura #fryzjer #barber
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mkk141: odżywki emolientowe i dobre strzyżenie, jak masz 20cm na całej koronie głowy to czesząc do tyłu złapie ci mnóstwo objętości tak czy siak. Powinieneś mieć strzyżenie w formie trójkątnej, długa grzywa, a im bliżej środka głowy tym krócej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkk141: w zależności od tego jak mocny masz skręt, to albo musisz pójść w wygładzenie - ciężkie maski i odżywki, dobrze żeby miały w składzie silikony, suszenie z dodatkiem kremu wygładzającego przy użyciu suszarki, albo możesz pogodzić się ze skrętem i pójść w jego wydobycie. Rozczesując na sucho włosy tylko pogłębiasz efekt puszenia, do tego jeszcze dajesz im wyschnąć i się ułożyć