Wpis z mikrobloga

Katastrofa nie jem dużo a spasłem się makabrycznie ta waga przeraża mnie. Głównie jadam spaghetti i ziemianki sosy robię sam pomidory z puszki cebula i około 60gram mięsa. Jedna puszka pomidorów starcza na ok 3 posiłki. Jedzenie czasami delikatnie urozmaicam dodaje pieczarki, kurczak, ryż ale ogólnie tanie zapychacze tak więc nie rozumnie tej wagi. Może ostatnio trochę stresu (ponad 9miesięcy) ale poza tym spoko
uprzedzam pytania:
Wiek 34lata
Wzrost 182cm
Waga widać na zdjęciu
#silownia #odchudzanie #trening #jedzenie
zielony88 - Katastrofa nie jem dużo a spasłem się makabrycznie ta waga przeraża mnie....

źródło: comment_1667275802yfosY7ZGbezqeAjJceYACv.jpg

Pobierz
  • 146
@zielony88: Od stresu to raczej powinienes chudnac. Polecam odstawienie browarow i odrobine spacerow, nawet nie trzeba nic cwiczyc. Ja sam w parę miesięcy schudłem 15 kilo ważąc o wiele mniej od Ciebie po prostu odstawiając dynks.
Po #!$%@? te badania, na co chcesz się badać? Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne albo załóż od razu na start 2500. Zainstaluj fitatu, licz kalorie, waż się codziennie i zapisuj wynik. Bierz średni z tygodnia i obserwuj czy waga spada, jeśli tak to trzymaj, jeśli nie to tnij 100kcal i obserwuj. Do tego powiedzmy minimum 7-8k kroków dziennie i tyle potrzebujesz wiedzieć. Reszta to szczegóły jeżeli zależy ci wyłącznie na zrzuceniu wagi.
@zielony88: rób teraz badania, tarczyca wpływa też na samopoczucie i może nawet być jednym z głównych powodów depresji. Dostaniesz tabletkę do uzupełniania tego co Ci brakuje to zobaczysz, że inaczej się będziesz czuł.

Jeśli rzeczywiście coś wyjdzie z tarczycą to szkoda tracić czasu, ja żałuję ze tak długo ignorowałem objawy, mysląć że po prostu muszę spiąć dupę i się ogarnąć, a tu trzeba było się leczyć i nie mam na myśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony88: nie jadam dużo, głównie spaghetti.()... I jeszcze to - "ryż ale ogólnie tanie zapychacze tak więc nie rozumnie tej wagi" jaja se robisz no nie? Jak możesz tego nie rozumieć???
@zielony88: zrobisz jak chcesz, ale lepiej mieć to z głowy. Może po prostu brakuje Ci lepszej diety - ta z przetworzonymi produktami jest uzależniająco-tucząca :) Wszystko musi mieć cukier, choćby smak produktu nie był słodki...
@zielony88: to prawda. Każdy dzień to nowe błogosławieństwo od kosmosu. Warto zrobić sobie mały rytuał z rana dla przebudzenia, choćby jak nasze dziady powitać Słońce. Przypomnieć sobie trudy dnia wczorajszego i przygotować na nowy dzień wyzwań.