Wpis z mikrobloga

@KLM13: miałem parę razy okazję jeździć dokładnie tym modelem.
TO BYŁ NAJBARDZIEJ NIJAKI MOTOCYKL NA KTÓRYM W ŻYCIU JEŹDZIŁEM.
W niczym nie był zbyt dobry a w paru kwestiach kiepski. Jak przednie lagi.
Najgorsze w nim to ten bezpłciowy silnik.
Wybacz s taka jest prawda.
A na jeden plus bardzo wytrzymały na zużycie silnik.
@mpetrumnigrum: Trochę się zgodzę, a trochę nie. Rzeczywiście jest nijaki. To taki Passat wśród motocykli. Niczym się nie wyróżnia. Proste jeździdło. Aczkolwiek, ma bardzo klasyczną sylwetkę, dzisiaj już podpadającą pod retro najtisy.
Tak, ma bardzo wytrzymały silnik. Ale nie zgodzę się, że jest kiepski. Mam go już chyba ponad 8 lat, i nic, nigdy, ale to nigdy nic się z nim nie stało. Wystarczy standardowy serwis (filtry, olej itd) i to
@baba_by_sie_jednak_przydala: Mógł jeździć nawet tysiącem motocykli. I mieć swoje odczucia. Tylko wiesz... rozwala mnie najbardziej sfprmułowanie: "Taka prawda..." bo nie może nikt mieć własnych odczuć, emocji, oceny, gustu. Jednemu się Passat podoba a drugiemu nie. Ale ten jeden stwierdzi, że jak Tobie się Passat nie podoba to jesteś #!$%@?.... Bo mi się podoba. Bo tak i już ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@KLM13: O mały włos, a jeździłbym dzisiaj XJ w wersji S. Fajną sztukę miałem pod ręką, gościu był zagranicą w robocie, byłem z nim ugadany na termin i dwa dni wcześniej mi powiedział, że ktoś przyjechał i kupił. Tak oto jeżdże Hondą CBF600. Nie narzekam, nie żałuję.

XJ600 to bardzo fajna maszyna, z pewnością lepszy sprzęt, niż te trojaczki GS\CB\ER5 które często są polecane na pierwszy wybór. Niezajebywalna maszyna, w której
@Zielony34: Tak. kanapa jest bardzo wygodna, ale to motocykl miejski, więc po 250km już czujesz tyłek. Ja tym jeżdżę na wakacje i robię setki km, także, nie jest to motocykl turystyczny. Tak samo po lifcie zmieniona została średnica lagów. także, nie wiem, czy narzekacz z tego tematu, jeździł przedliftem czy poliftem, ale ja na lagi nie narzekam. No i rzeczywiście wersja N jest bardzo rasowa. Moim zdaniem, Diversion bardziej się zestarzał
@skumac: Pozdro xj600 :) Miałem tez ta szybe, tylko czarną. Ale ściągnąłem. Nie podobała mi się. Tylko teraz biorę na klatę jednak te 120km/h dość mocno ( ͡º ͜ʖ͡º)
To Suzuki vx800, ale też chciałam się pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam 2m wzrostu, to ta szybka też jest bardziej dla picu, myślę czy jej całkiem nie zdjąć.
@skumac: no właśnie felgi mi się nie zgadzały :P Ale ta owiewka jest mocno uniwersalna. Ściągnij, będzie lepiej wyglądać. Ta owiewka działa, tylko jak głowę położysz na baku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KLM13: Tak, masz rację, wersja S zestarzala się słabo i to trąci latami 80tymi w #!$%@?. Wersja N jest cudo, szczególnie w kolorze czerwonym, bez szyby, zegary chrom... Matko!!!! Cudowna jest!

Jeszcze mi sie Bandit 400 marzy... Ale do XJ bedzie chyba jednak więcej części...

Weź wrzuć zdjęcie całego moto
Popieram! Najważniejsze jest frajda z jazdy i zabawy, całą otoczka też jest fajna. Zawsze też jest powód, żeby sprzedać dzieci i z żoną Dobczyc gdzieś na chwilę.